Pachołek odblaskowy 500mm -  Pachołki
Pachołek odblaskowy 500mm -  Pachołki
Pachołek odblaskowy 500mm -  Pachołki

Pachołek odblaskowy 500mm

46,11 zł brutto
37,49 zł netto

Pachołek odblaskowy 500mm

Pachołek odblaskowy H= 500mm  (Sprzęt do oznakowania terenu akcji)

Pachołki drogowe wykorzystywane są podczas działań na terenie, który chcemy odgraniczyć np. podczas czynności ratowniczych przy wypadku drogowym rozstawienie pachołków może ochronić poszkodowanych i ratowników przed dodatkowymi urazami, które mogą spowodować inni użytkownicy drogi. Z solidnych pachołków skorzystają też drogowcy w celu zaznaczenia toru jazdy pojazdów lub odgraniczenia obszaru, na którym prowadzone są roboty drogowe.

Pachołki wykonane z miękkiego i elastycznego PCV o wysokiej jakości. Są lekkie i odporne na odkształcenia mogące wystąpić na skutek najechania przez koła pojazdu czy podczas transportu.
Produkt w jaskrawo-pomarańczowym kolorze z dwoma pasami odblaskowymi spełniającymi wymagania normy EN 471. Doskonale widoczny ze znacznej odległości i przy niedostatecznej widoczności.

pachol pacho pachole

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć