Kategorie

Podpora MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem

brutto2 619,90 zł

netto2 130,00 zł

Prezentujemy przeznaczone do szeroko pojętej stabilizacji ratowniczej teleskopowe Podpory MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem i zintegrowanym pasem napinającym

MIKO027

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Podpora Ratownicza PT-1600 MikoRescueTech

Teleskopowe podpory stabilizujące przeznaczone do stabilizacji ratowniczej. Podpory tego typu pozwolą na bezpieczne ustabilizowanie (utrzymanie) np. powypadkowego samochodu w sposób niepowodujący jego przemieszczania mogącego w negatywny sposób wpłynąć na poszkodowanego.
Podpora MikoRescueTech PT-1600 ze zwijaczem pasa posiada solidną i dobrze przemyślaną konstrukcję pozwalającą na wielorakie zastosowanie w ratownictwie technicznym. Dzięki unikalnym rozwiązaniom (specjalna wymienna głowica, stopa ślizgowa, 6 dodatkowych punktów podczepienia pasa) urządzenie posiada bardzo dużą ilość konfiguracji i zastosowań w ratownictwie technicznym i drogowym, nie mające odpowiednika na rynku. Z podporą MikoRescueTech PT-1600 zintegrowany został pas napinający o nośności w pętli 5 t i długości 5 m. Dzięki wymiennym końcówkom znacząco poszerzono możliwość wykorzystania podpór w tym tworzenie z dwóch podpór rampy podnoszącej a z trzech trójnogu alpinistycznego.

podpo podpory 

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :