W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Torba na podpory PT1200 -  Podpory ratownicze

Torba na podpory PT1200

479,70 zł brutto
390,00 zł netto

Torba na podpory PT1200

W ratownictwie technicznym podpory ratownicze wykorzystywane są głownie do zabezpieczenia powypadkowego pojazdu w sposób nie powodujący jego przemieszczenia - zarówno podczas akcji ratunkowej jak i po niej. Działania stabilizacyjne mają na celu uniknięcie dalszych urazów i zapewnienie bezpieczeństwa poszkodowanym, sobie i pozostałym ratownikom. Podpory są często wykorzystane w konfiguracjach np. z dwóch podpór tworzymy rampę podnoszącą a z trzech trójnóg alpinistyczny. W zestawie mogą znajdować się też np. pasy i zawiesia, dlatego podpory warto przechowywać i przenosić w dedykowanej do tego celu torbie transportowej co pozwoli na utrzymanie sprzętu w komplecie, w stanie gotowym do użycia. Torba transportowa przeznaczona do podpory MikoRescueTech Pt-1200 Torba wykonana z łatwo zmywalnego materiału PCV w kolorze niebieskim o wysokiej wytrzymałości. Umożliwia przenoszenie zestawu podpór przez jednego lub dwóch ratowników.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć