Zawór odcinający z wężem 0,5m -  Poduszki wysokociśnieniowe SAVA

Zawór odcinający z wężem 0,5m

Zawór odcinający z wężem 0,3m do poduszek wysokociśnieniowych

Zawór odcinający należy do podstawowych komponentów wchodzących w skład kompletnego zestawu do poduszek wysokociśnieniowych. Zadaniem zaworu odcinającego jest zatrzymanie dopływu ciśnienia z urządzenia zasilającego. Prezentowany zawór został wyposażony w węża o długości 0,3m. Idealnie zdaje egzamin w każdej sytuacji, w której konieczne jest zastosowanie poduszek wysokociśnieniowych.

Doskonałej jakości zawór odcinający do poduszek wysokociśnieniowych

Zawór odcinający z wężem 03,m do poduszek wysokociśnieniowych jest niezbędnym elementem w każdej jednostce ratowniczej. Z jego pomocą możliwe jest kontrolowanie ilości ciśnienia w poduszkach wysokociśnieniowych. Zawór został solidnie wykonany, dzięki czemu zapewnia długotrwałą użyteczność. Sprawdza się bez zarzutu w każdej sytuacji. Wraz z zestawem poduszek wysokociśnieniowych oraz kompletem dodatkowych akcesoriów, stanowi obowiązkowy element wyposażenia wszelkich jednostek ratowniczych.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć