W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Wąż zasilający 8 bar długość 5 m - Zestawy poduszek wysokociśnieniowych
Wąż zasilający 8 bar długość 5 m - Zestawy poduszek wysokociśnieniowych
Wąż zasilający 8 bar długość 5 m - Zestawy poduszek wysokociśnieniowych

Wąż zasilający 8 bar długość 5 m

290,00 zł brutto
235,77 zł netto

Wąż zasilający do poduszek wysokociśnieniowych

Wąż zasilający znajduje zastosowanie przy poduszkach wysokociśnieniowych stosowanych przez jednostki ratownicze. Stanowi połączenie między poduszką a urządzeniem zasilającym, np. kompresorem. Dostępny w naszej ofercie wąż zasilający do poduszek wysokociśnieniowych o długości 5m umożliwia podłączenie urządzenia zasilającego nawet z dużej odległości, co ułatwia korzystanie z poduszek nawet tam, gdzie dostęp jest utrudniony. Dzięki solidnemu materiałowi, prezentowany wąż zasilający doskonale radzi sobie nawet w trudnych warunkach.

Niezbędny wąż zasilający dla jednostek Straży Pożarnej

Z uwagi na szerokie zastosowanie poduszek wysokociśnieniowych, są one niezwykle często używane przez ratowników Straży Pożarnej. Warto zatem zadbać o to, aby na wyposażeniu jednostki nie zabrakło niezbędnego osprzętu, który umożliwi efektywne wykorzystanie poduszek wysokociśnieniowych w każdej sytuacji. Dzięki wężowi zasilającemu, możliwe jest podłączenie poduszek do zasilania nawet z odległości 5m.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć