Filtry

Cena

Cena

  • 13 000,00 zł - 21 000,00 zł

Poduszki wysokociśnieniowe VETTER

Aktywne filtry

Zestaw poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar)

Zestaw wysokociśnieniowych pneumatycznych poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar) składający się z poduszek: V5, V18, V31, sterownika oraz węży napełniających.

Cena 16 000,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (8 bar)

Zestaw poduszek pneumatycznych wysokociśnieniowych Vetter I "BASIC" (8 bar) z poduszkami V5 o maks. sile podnoszenia 12 t  i V12  (20 t)

Cena 13 000,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (12 bar)

Zestaw poduszek wysokociśnieniowych poduszek Vetter I "BASIC" o ciśnieniu roboczym 12 bar gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo. 

Cena 16 000,00 zł

Zestaw poduszek Vetter II "STANDARD" (12 bar)

Zestaw poduszek Vetter II "STANDARD" (12 bar) o bardzo dużych możliwościach podnoszenia ciężkich elementów podczas działań ratowniczych.

Cena 18 000,00 zł

Poduszki pneumatyczne Vetter

Od 1964 roku, Vetter jest renomowanym producentem sprzętu pneumatycznego do ratownictwa i namiotów dla służb pożarniczych i medycznych na całym świecie. Kluczowym hasłem, które przewija się przez całą naszą działalność, to "Pneumatyka Ratunkowa". Vetter to dobrze przemyślane produkty. Firma od samego początku pracuje ręka w rękę z ratownikami. Firma jest liderem na rynku w dziedzinie poduszek pneumatycznych. Wszystkie produkty do ratownictwa i namioty medyczne spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa. Jest to już osiągane na etapie rozwoju produktu.

Poduszki niskociśnieniowe

Poduszki niskociśnieniowe 1 bar - ich kształt i równomiernie rozłożona siła poduszek 1 bar umożliwiają dopasowanie do każdego obiektu, także o nieregularnym kształcie. Mocne wewnętrzne taśmy umożliwiają stabilizację powierzchni bocznej poduszki i zabezpieczają przed tworzeniem się wybrzuszeń. Antypoślizgowe żłobienie na wysoce wytrzymałej powierzchni górnej i dolnej gwarantuje mocne oparcie poduszki na miękkim i śliskim podłożu. Wykorzystywane są m.in. do podnoszenia autobusów, wagonów metra lub tramwajów.

Poduszki niskociśnieniowe - cechy charakterystyczne:
• Niewielkie obciążenie punktowe przy podnoszeniu (max 1.000 g/cm²)
• Stała siła podnoszenia niezależna od wysokości podnoszenia
• Wysoka elastyczność – poduszka obejmuje przedmiot wokół krawędzi – podnoszenie i przesuwanie odbywa się równocześnie
• Łatwa naprawa uszkodzeń
• Możliwość regulacji ciśnienia roboczego od 0,1 bar do 1 bar za pomocą sterownika
• Ściany boczne wykonane z wysokogatunkowego aramidu
• Opatentowane wulkanizowane przyłącza pneumatyczne umożliwiają niezakłócone napełnianie powietrzem również w trudnych warunkach operacyjnych
• Tabliczka znamionowa z odblaskowym obrzeżem
• Każda poduszka poddana jest końcowej kontroli
• Ciśnienie rozrywające 3 – 4 razy większe od ciśnienia roboczego
• Testy zgodne z EN 13731
• Produkt dostępny w zestawach lub jako pojedyncza poduszka
• Świadectwo dopuszczenia CNBOP 

Poduszki wysokociśnieniowe

Poduszki wysokociśnieniowe 8 bar należą do ratowniczego pneumatycznego sprzętu podnoszącego. Dają możliwość uzyskania dużej siły do podnoszenia, dociskania, rozpierania, czy parcia – a przy tym możliwość osiągnięcia niemalże milimetrowej dokładności. Przy pomocy wysokociśnieniowych poduszek pneumatycznych 8 bar można płynnie, nieprzerwanie podnosić, przesuwać, naciskać lub rozdzielać ciężkie obiekty. Specjalnie profilowana powierzchnia zapewnia im stabilność i doskonałą przyczepność na każdym podłożu, nawet na śliskiej powierzchni typu trawa i piasek. Poduszki są przy tym lekkie i odporne na korozję (zbrojenie aramidowe).

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?