Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Poduszki wysokociśnieniowe VETTER

Zestaw poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar)

Zestaw wysokociśnieniowych pneumatycznych poduszek Vetter III "PREMIUM" (8 bar) składający się z poduszek: V5, V18, V31, sterownika oraz węży napełniających.

Cena 13 590,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (8 bar)

Zestaw poduszek pneumatycznych wysokociśnieniowych Vetter I "BASIC" (8 bar) z poduszkami V5 o maks. sile podnoszenia 12 t  i V12  (20 t)

Cena 7 890,00 zł

Zestaw poduszek Vetter I "BASIC" (12 bar)

Zestaw poduszek wysokociśnieniowych poduszek Vetter I "BASIC" o ciśnieniu roboczym 12 bar gwarantuje niezawodność i bezpieczeństwo. 

Cena 9 490,00 zł

Zestaw poduszek Vetter II "STANDARD" (12 bar)

Zestaw poduszek Vetter II "STANDARD" (12 bar) o bardzo dużych możliwościach podnoszenia ciężkich elementów podczas działań ratowniczych.

Cena 10 490,00 zł

Poduszki wysokociśnieniowe VETTER

Poduszki wysokociśnieniowe należą do ratowniczego pneumatycznego sprzętu podnoszącego. Poduszki wysokiego ciśnienia dają możliwość uzyskania dużej siły do podnoszenia, dociskania, rozpierania, pozycjonowania  czy parcia - dając przy tym możliwość osiągnięcia niemalże milimetrowej dokładności. Poduszki zasilane są zazwyczaj przy pomocy butli na sprzężone powietrze lub kompresora. W przypadku poduszek wysokociśnieniowych wartość ciśnienia roboczego wynosi min. 8 bar. Przy doborze produktu warto zwrócić uwagę na rozmiar poduszki gdyż powierzchnia jest jednym z parametrów wpływających na wysokość podnoszenia.

Poduszki VETTER

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Strażaków biorących udział w akcjach ratowniczych – nawet tych najcięższych i niestandardowych jak pomoc poszkodowanym na skutek trzęsień ziemi – oferujemy zestawy poduszek wysokociśnieniowych VETTER 8 i 12 bar w rozmiarach BASIC, STANDARD, PLUS i PREMIUM. Zestawy składają się z 2 sztuk poduszek, reduktora butlowego, sterownika, zaworu odcinającego i węża napełniającego. W celu doboru zestawu odpowiadającego oczekiwaniom udostępniamy najważniejsze informacje na temat produktów takie jak m.in. maksymalna siła i wysokość podnoszenia.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć