Kategorie

Rękawice pożarnicze SEIZ FIRE-FIGHTER ANATOMIC S

brutto370,00 zł

netto300,81 zł

SEIZ® FIREFIGHTER ANATOMIC S to rękawice przeznaczone dla profesjonalistów. Zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz charakteryzują się wyjątkową wygodą. 

SEIZ015

Nowy produkt

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

SEIZ® FIREFIGHTER ANATOMIC S ze ściągaczem 

Rękawice specjalne zostały wykonane z wysokogatunkowych materiałów, takich jak Nomex® i Kevlar® oraz dodatkowo wyposażono w wodoodporną, oddychającą, odporną na przenikanie bakterii i patogenów krwi, zgodnie z NFPA 1971:2018, membranę PTFE® od Porelle®.

SEIZ2 (Copy).jpg

Wykonanie 

Grzbiet dłoni wykonany jest z Nomex® ze specjalnie opracowanym systemem SEIZ® Heat Absorber, który chroni kostki dłoni zarówno przed czynnikami cieplnymi oraz przed uderzeniem. Elementy odblaskowe umieszczone w górnej części rękawicy, zapewniają dodatkową widoczność w ciemnym lub zadymionym środowisku. Dzięki anatomicznemu dopasowaniu do kształtu dłoni oraz solidnie połączonym warstwom, model ANATOMIC gwarantuje wysoki komfort noszenia, nawet w najtrudniejszych warunkach, gwarantując jednocześnie, że ściąganie i zakładanie rękawic nigdy nie będzie uciążliwe.

4 (Copy).jpg

Fire-Fighter ANATOMIC S to rękawice, których wewnętrzna cześć została wykonana z dwustronnej Kevlar®’owej dzianiny, pokrytej specjalną warstwą silikonu w technologii SEIZ Silocone Carbon Coating. Dzięki wykorzystanym materiałom, rękawice zapewniają bezpieczeństwo podczas użytkowania. Rękawice nie topią się pod wpływem ciepła oraz nie kurczą pod wpływem ognia. Rękawice zostały pokryte specjalną powłoką, która zapewnia dobrą przyczepność do suchych, mokrych jak i zaolejonych części. Wyściółka rękawic, która jest odporna na przecięcia została wykonana z Kevlaru oraz włókien szklanych. Rękawice zgodnie z EN 388:2016 gwarantują użytkownikowi ochronę przed zagrożeniami mechanicznymi na poziomie 4443 E.

Dzianinowy ściągacz z Kevlaru® zapewnia pewne dopasowanie i przyleganie do nadgarstka oraz łatwo mieści się pod rękawem kurtki. Szczególną cechą nowych rękawic strażackich ANATOMIC S jest ich anatomiczne dopasowanie, które pozwala użytkownikowi zachować doskonałe czucie i chwytność, która została oceniona zgodnie z EN 420 na 4 w 5 stopniowej skali. Rękawice wykonano zgodnie z EN 659: 2003 i posiadają Świadectwo Dopuszczenia CNBOP.

cnbop (Copy).jpg

Parametry rękawic:

parametry rękawic siez (Copy).jpg

Sposób czyszczenia:

parametry rękawic siez1 (Copy).jpg

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :