Kategorie

Rękawice techniczne GLOROS T1 ROSENBAUER

brutto193,11 zł

netto157,00 zł

Nowe rękawice do ratownictwa technicznego ROSENBAUER GLOROS T1 zapewnią najlepszą ochronę oraz bezpieczeństwo. 

Nowy produkt

4.55 1 5 11

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 4.55 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 11

GLOROS T1 ROSENBAUER

Opis

Nowe rękawice GLOROS T1 stworzone zostały do użytkowania w działaniach ratownictwa technicznego. Dzięki technologii firmy ROSENBAUER oferują najlepsze właściwości ochronne przeciw urazom mechanicznym(przebicia, przecięcia, otarcia i inne). Jednak trzeba pamiętać, że rękawice techniczne nie chronią przed zagrożeniami chemicznymi, elektrostatycznymi i termicznymi. Model GLOROS T1 nie jest przeznaczony do używania podczas działań gaśniczych. W tym celu idealnie sprawdzą się rękawice ROSENBAUER SAFE GRIP III

Komfort noszenia z optymalnym chwytem 

Dzięki zaprojektowanej konstrukcji oraz przydatnym detalom takim jak ruchomym wzmocnieniom palców, części chwytnej pokrytej materiałem silikonowym oraz neoprenowym poduszkom zabezpieczającym zgięcia palców rękawice GLOROS T1 zapewniają maksymalny komfort noszenia oraz wrażliwości na dotyk. Zastosowanie powłoki silikonowej zapewnia optymalny chwyt na mokrych i gładkich powierzchniach. Odporna na przecięcia wkładka z KEVLAR’u® dokładnie otacza palce, zapewniając ochronę przed przecięciami na całej objętości dłoni (nie tylko w części chwytnej). Elastyczna opaska wokół nadgarstka chroni dłonie przed odpryskami takimi jak szkło i inne odłamki, które mogą dostać się do wnętrza rękawicy. Rękawice dostarczane są z solidnym metalowym karabinkiem.

Materiały i wygląd 

Warunki przechowywania oraz konserwacji

Rękawice należy przechowywać w czystym i suchym miejscu. Unikaj wystawiania ich na działanie wilgoci lub bezpośredniego światła słonecznego. Zalecane pranie ręczne, możliwe pranie w pralkach automatycznych. Uwaga! Niedopuszczlne jest używanie wybielaczy i utleniaczy.

Więcej informacji o rękawicach GLOROS T1 znaleźć można na naszym blogu:

Link do artykułu na blogu

rekawice techni techniczn technicz technic

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Za darmo!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :