WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Rosenbauer

Aktywne filtry

Hełm strażacki Rosenbauer Heros Titan

Hełmy strażackie Rosenbauer Heros Titan to nowa generacja hełmów pożarniczych do działań w obszarach niezurbanizowanych oraz do ratownictwa technicznego.

Cena 1 509,21 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 4/1 od ROSENBAUER jest zasilana silnikiem elektrycznym. Pompa z zintegrowanym z konstrukcją pompy systemem ssania na płasko.

Cena 9 386,13 zł

Prądownica ROSENBAUER 99 EN

Prądownica ROSENBAUER 99 EN charakteryzuje się niską masą (2 kg) i dużym zakresem przepływu wody od 17 do 130 l/min.

Cena 2 750,28 zł

Pompa zanurzeniowa NAUTILUS 8/1

Pompa NAUTILUS 8/1 to niezawodne urządzenie wyprodukowane przez znaną firmę Rosenbauer zostało przetestowane i certyfikowane zgodnie z normą DIN 14425. 

Cena 12 094,59 zł

Prądownica ROSENBAUER 100 EN

Prezentujemy nowoczesną, wysokiej jakości Prądownicę ROSENBAUER 100 EN. Łatwy wybór wydajności z możliwością podawania różnych typów strumieni gaśniczych.

Cena 2 804,40 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY V16

Wentylator oddymiający FANERGY V16 jest nowoczesnym, mobilnym urządzeniem o wielorakim zastosowaniu jak oddymianie, wytwarzanie mgły wodnej czy podawanie piany

Cena 14 579,19 zł

Smyczka ROSENBAUER

Wysokiej jakości czarna smycz z czerwonym obszyciem z nadrukowanym logo Rosenbauer i metalowym klipsem z grawerowanym logo firmy Rosenbauer.

Cena 16,00 zł

Zawieszka bagażowa ROSENBAUER

Przeznaczeniem Zawieszek bagażowych ROSENBAUER jest oznakowanie bagażu. Mogą zostać wykorzystane też do identyfikacji przedmiotów znajdujących się w jednostce. 

Cena 16,00 zł

Rękaw pianowy półsztywny do FANERGY V22 3m

Rękaw pianowy półsztywny przeznaczony do Wentylatora FANERGY V22 ROSENBAUER o długości 3m w zestawie wraz z zintegrowaną torbą o średnicy rękawa 650 mm.

Cena 3 084,84 zł

Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6

Przenośne Działko wodno-pianowe Rosenbauer RB6 znajdzie szerokie zastosowanie jako urządzenie do gaszenia pożarów, chłodzenia lub wytwarzania tarczy wodnej.

Cena 10 512,81 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY E22

Wentylatory oddymiające FANERGY E22 sa zasilane elektrycznie, przez co są ciche i nie generują spalin. Wentylatory o niewielkich rozmiarach,  łatwe w obsłudze.

Cena 21 830,04 zł

Wentylatory oddymiające FANERGY E16

Prezentujemy elektryczne Wentylatory oddymiające FANERGY E16 z technologią All In One Airflow firmy Rosenbauer, umożliwiającą zoptymalizowany przepływ powietrza

Cena 17 175,72 zł

Prądownica ROSENBAUER PROJET II

Prądownica ROSENBAUER PROJET II umożliwia podanie różnych rodzajów prądów wody - kombinację prądu zwartego i mgłowego - jednocześnie lub niezależnie.

Cena 3 648,18 zł

Pendrive USB ROSENBAUER

Pendrive Rosenbauer USB 2.0 o pojemności 8 GB z wygrawerowanym logiem najbardziej rozpoznawalnej firmy produkującej produkty strażackie "ROSENBAUER"

Ubranie Rosenbauer Fire Max SF 2-cz OPZ

Prezentujemy dwuczęściowe (kurtka i „ciężkie” spodnie) ubranie specjalne Rosenbauer Fire Max SF zgodne z OPZ KG PSP z 2019r. Ubranie wykonane z Nomexu NXT.

Cena 3 975,00 zł

Nasadka pianowa prądownicy ROSENBAUER 101 EN

Nasadka pianowa prądownicy ROSENBAUER 101 EN dzięki której w łatwy sposób możemy podawać pianę ciężką podczas działań gaśniczych.

Cena 1 398,51 zł

Adapter mocowania maski Rosenbauer

Prezentujemy Adaptery mocowania maski Rosenbauer. Adaptery do hełmu bojowego, kompatybilne ze wszystkimi popularnymi modelami masek do aparatów powietrznych. 

Cena 102,09 zł

ROSENBAUER jest znaną marką obdarzoną zaufaniem Strażaków. Oferujemy najpopularniejsze i sprawdzone produkty do pracy (buty, hełmy, prądownice) a także gadżety.

Marka obdarzona zaufaniem strażaków

ROSENBAUER jest wiodącym na świecie producentem sprzętu pożarniczego. Od ponad 150 lat wprowadza na rynek innowacyjne i przełomowe technologie w produkcji systemów gaśniczych, środków ochrony indywidualnej (odzież i obuwie ochronne), sprzętu technicznego i ratownictwa chemicznego a także pojazdów pożarniczych - zgodnie z wymogami norm europejskich i amerykańskich. Firma aktywnie funkcjonuje w branży pożarniczej, będąc dostawcą kompletnego asortymentu sprzętu strażackiego w ponad 100 krajach. Tym, co wyróżnia firmę spośród innych producentów jest doświadczenie, wiodąca technologia, najwyższa jakość i szeroki asortyment produktów mogących sprostać najwyższym wymaganiom, niezależnie od potrzeb jednostek Straży Pożarnej. Rozwiązania ROSENBAUER opracowywane są przez specjalistów branży pożarniczej dla strażaków, dlatego cieszy się zaufaniem Straży Pożarnych na całym świecie, a produkty ustanawiają nowe standardy pod względem jakości, wydajności i bezpieczeństwa.

Sprzęt marki ROSENBAUER dostępny w sklepie Strefa998.pl

W naszym sklepie pożarniczym wychodzimy z propozycją zakupu niemalże wszystkich z dostępnych w aktualnym katalogu ROSENBAUER środków ochrony indywidualnej. W tej grupie znajdują się hełmy, ubrania specjalne, rękawice i obuwie tego producenta. U nas możecie Państwo zakupić również niezawodny i sprawdzony sprzęt pożarniczy marki ROSENBAUER, taki jak m. in. prądownice, wentylatory czy węże pożarnicze. Oferujemy również gadżety sygnowane nazwą ROSENBAUER. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą.

Hełm strażacki Rosenbauer Heros Titan

Hełmy strażackie ROSENBAUER HEROS są używane przez setki tysięcy strażaków na całym świecie gwarantują najlepszą ochronę. Hełmy HEROS Titan wprowadzają nowy standard bezpieczeństwa w działaniach ratowniczo-gaśniczych. ROSENBAUER HEROS Titan są lekkie (ważą ok. 1,4 kg), niezwykle wydajne i sprawdzą się w najtrudniejszych działaniach. Dzięki innowacyjnym pomysłom, wiedzy i technologii, HEROS Titan jest najnowocześniejszym hełmem dla straży pożarnej, zapewniającym optymalną ochronę mechaniczną, doskonałą stabilność i maksymalny komfort noszenia podczas pracy. Niewątpliwą zaletą hełmów HEROS Titan jest możliwość konfiguracji i idealnego dopasowania do potrzeb użytkownika.

Ubrania specjalne / bojowe

Ubrania FIRE MAX SF i 3 oraz FIRE FLEX to kolejna, zasługująca na uwagę propozycja tego producenta. Ubrania opracowywane są bezpośrednio w firmie, zgodnie z sugestiami i wymaganiami klientów. Zapewniają najwyższy poziom ochrony podczas prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych, maksimum komfortu, a sprawdzone i przetestowane połączenie materiałów zapewnia bezpieczeństwo, bardzo dobre dopasowanie i idealny komfort użytkowania. Ubrania ROSENBAUER FIRE posiadają budowę warstwową, a skład i struktura warstw zastosowanego materiału gwarantuje trwałość i żywotność, najwyższym poziomem oddychalności, ogromną odpornością na ciepło i wodoszczelność oraz optymalną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi, nawet w ekstremalnych warunkach. Ubrania zapewniają maksymalny poziom ochrony, wyróżniają się komfortowym i ergonomicznym krojem umożliwiającym optymalną swobodę ruchu oraz nowoczesnym designem.

Buty BOROS B4 z szybkozłączką Rosenbauer CNBOP

Obuwie strażackie tej austriackiej marki, to jakość na najwyższym poziomie. Nadają się do każdego zastosowania i chronią przed płomieniami, wysoką temperaturą, ostrymi przedmiotami oraz zimnem. Wszystkie modele butów gwarantują maksymalną ochronę w akcji i doskonały komfort noszenia. Innowacyjna technologia, nowoczesne wzornictwo i niska waga to ich cechy wyróżniające. Sprawdzone modele takie jak BOROS, TWISTER czy TORNADO

Rękawice bojowe i techniczne 

W asortymencie rękawic znajdziemy odpowiednie rozwiązanie do każdych typu działań, zapewniające mocny uchwyt i  idealnie sprawdzające się w każdej akcji.  Producent oferuje rękawice strażackie do każdego typu działań. SAFE GRIP 3 przeznaczone do działań gaśniczych gwarantują najlepszą ochronę przed płomieniami i promieniowaniem cieplnym. GLOROS T1 nadają się przede wszystkim do działań ratowniczych i gwarantują wysoki stopień zręczności i przyczepności

Sprzęt pożarniczy 

Prądownice PROJET i SELECT FLOW pozwalają uzyskać maksymalny efekt gaśniczy przy minimalnym zużyciu wody, a zaawansowana technologia sprawia, że są one niezwykle skuteczne. Prądownice z linii SELECT FLOW umożliwia ręczną regulację wydajności przepływu wody za pomocą pierścienia regulacyjnego. Są wykonane są z wysokiej jakości, odpornych na korozję materiałów. Ergonomiczna konstrukcja prądownic SELECT FLOW pozwala na wygodną obsługę nawet w rękawicach strażackich. Natomiast w modelu prądownicy PRO JET możliwym jest jednoczesne podawanie prądu zwartego i rozproszonego/mgłowego lub obu strumieni niezależnie. Technologia ta zapewnia duży zasięg rzutu i doskonały kształt strumienia wody. PRO JET ma wiele różnych zastosowań, może być wykorzystywana podczas pożarów wewnętrznych i zewnętrznych, do chłodzenia, wytwarzania kurtyny wodnej i jest odpowiednia do podawania piany sprężonej CAFS.

Wysokowydajne i mobilne wentylatory FANERGY posiadają wszystkie cechy wyróżniające znakomity sprzęt pożarniczy tego producenta. Wentylatory FANERGY są wielofunkcyjne - posłużą do wentylacji, wytwarzania mgły wodnej, usuwania niebezpiecznych gazów i natychmiastowego dostarczania świeżego powietrza, obniżania temperatury a nawet podawania piany. FANERGY są niezwykle pomocne także podczas gaszenia pożarów. Szybkie usuwanie dymu umożliwia szybkie natarcie na pożar, poprawia widoczność i obniża temperaturę, zwiększając bezpieczeństwo podczas pracy. Zastosowana w urządzeniach nowa technologia przepływu powietrza All In One Airflow pozwala na dostarczanie powietrza w ukierunkowany sposób, przy większym ciśnieniu, większej mocy i w większej objętości, dając skuteczne wsparcie podczas akcji ratowniczej.

Nowoczesne węże AQUA FLEX mają praktycznie nieograniczoną żywotność i wymagają jedynie minimalnej dbałości i konserwacji. Są odporne na wysokie ciśnienie, światło UV, ozon i gnicie, są również neutralne na szeroką gamę różnych chemikaliów. Posiadają dobrą elastyczność i niewielką wagę. Surowce wykorzystywane do produkcji okrągłotkanych węży strażackich to przędza poliestrowa o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie i ścieranie oraz gumowa wyściółka wykonana z wysokiej jakości kauczuku EPDM umiejscowiona dzięki specjalnemu procesowi wulkanizacji i sprawiająca, że wąż jest całkowicie wodoszczelny.

Sklep strażacki STREFA998 najlepszym dystrybutorem

Strefa998 została najlepszym dealerem w roku 2022 firmy Rosenbauer! To już trzeci rok z rzędu, kiedy możemy poszczycić się tym tytułem. Dziękujemy za zaufanie wszystkim Klientom.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?