lekki i popularny bosak do prac rozbiórkowych
bosak z grotem ze stali ocynkowanej galwanicznie
lekki i popularny bosak do prac rozbiórkowych
bosak dwuczęściowy drewniany

Bosak lekki składany drewniany (4m)

812,00 zł brutto
660,16 zł netto

Bosak lekki drewniany do lżejszych czynności rozbiórkowych i gaśniczych

Bosak lekki ze stylem drewnianym składany z dwóch elementów i łączony na zatrzask sprężynowy jest idealnym narzędziem do wykonywania lżejszych czynności podczas działań gaśniczych czy też rozbiórkowych. Dzięki swojej niewielkiej wadze, może być obsługiwany przez jednego strażaka, co pozwala na szybsze i bardziej efektywne działanie podczas akcji ratunkowej.

Styl drewniany z drążkiem Ø 40 mm

Styl drewniany o średnicy 40 mm zapewnia pewny chwyt i stabilność podczas pracy. Dzięki drewnianemu wykończeniu stylu, bosak lekki jest nie tylko funkcjonalny, ale również estetyczny i przyjemny w użyciu.

Grot ze stali ocynkowanej galwanicznie

Grot bosaka wykonany jest ze stali ST-3S, która została ocynkowana galwanicznie. To gwarantuje trwałość i odporność na korozję, co z kolei wpływa na dłuższą żywotność narzędzia.

Łączenie na zatrzask sprężynowy

Łączenie bosaka lekkiego ze stylem drewnianym na zatrzask sprężynowy zapewnia szybkie i łatwe montowanie oraz demontowanie. Dzięki temu narzędzie może być szybko składane i przenoszone w wygodnym pojemniku, co ułatwia jego transport.

Komplet 2m+2m

Bosak lekki ze stylem drewnianym składany jest z dwóch elementów, każdy po 2 metry długości. Łącznie daje to długość 4 metrów, co pozwala na wygodne użytkowanie podczas akcji ratowniczej.

Produkt na zamówienie.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?