Bosak sufitowy -  Sprzęt pomocniczy

Bosak sufitowy

130,00 zł brutto
105,69 zł netto

Bosak sufitowy

Bosak sufitowy - podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie

Bosaki i inny sprzęt pomocniczy pozwala na usuwanie przeszkód, na które możemy natrafić w trakcie działań gaśniczo-pożarowych a tym samym usprawnia pracę. Za pomocą sprzętu burzącego takiego jak np. bosaki sprawnie przeprowadzimy prace rozbiórkowych w miejscu akcji. Bosak sufitowy wykorzystywany jest przez jednostki ratownicze do prac wewnątrz budynku. Za jego pomocą z łatwością odbijemy tynki, zerwiemy podsufitówkę czy przewody. 

Bosak z dwoma przeciwległymi hakami

Bosak sufitowy wyposażony jest w haki o małej krzywiźnie łuków. Jeden hak odkuty jest w kształcie dzioba o zbieżnych wszystkich czterech płaszczyznach. Drugi hak posiada kształt łopatki - kilofa o dwóch zbieżnych płaszczyznach tworzących ostrze.
Bosak sufitowy  dzięki swojemu kształtowi znacznie ułatwia przebijanie się przez konstrukcję podsufitową i jej zrywanie. Przy jego pomocy uzyskamy bardzo łatwy dostęp do ewentualnych, ukryty zarzewi ognia.
Bosak bez drzewca.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?