W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Bosak sufitowy -  Sprzęt pomocniczy

Bosak sufitowy

68,00 zł brutto
55,28 zł netto

Bosak sufitowy

Podstawowy sprzęt burzący wykorzystywany w pożarnictwie

Sprzęt pomocniczy pozwala na usuwanie przeszkód, na które możemy natrafić w trakcie działań gaśniczo-pożarowych a tym samym usprawnia pracę. Za pomocą sprzętu burzącego takiego jak np. bosaki sprawnie przeprowadzimy prace rozbiórkowych w miejscu akcji. Bosak sufitowy wykorzystywany jest przez jednostki ratownicze do prac wewnątrz budynku. Za jego pomocą z łatwością odbijemy tynki, zerwiemy podsufitówkę czy przewody. 

Dwa przeciwległe haki

Bosak sufitowy wyposażony jest w haki o małej krzywiźnie łuków. Jeden hak odkuty jest w kształcie dzioba o zbieżnych wszystkich czterech płaszczyznach. Drugi hak posiada kształt łopatki - kilofa o dwóch zbieżnych płaszczyznach tworzących ostrze.
Bosak sufitowy  dzięki swojemu kształtowi znacznie ułatwia przebijanie się przez konstrukcję podsufitową i jej zrywanie. Przy jego pomocy uzyskamy bardzo łatwy dostęp do ewentualnych, ukryty zarzewi ognia.
Bosak bez drzewca.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć