WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

HOOLIGAN PARATECH 91

Narzędzie ratownicze HOOLIGAN PARATECH 91 cm CIĘCIE

1 645,00 zł brutto
1 337,40 zł netto

Narzędzie ratownicze HOOLIGAN PARATECH  91 cm CIĘCIE

HOOLIGAN z "pazurem/kłem" tnącym metal 

Hooligan jest  najpopularniejszym na świecie narzędziem używanych do uderzania przebijania, ukręcania, podważania i cięcia elementów konstrukcji stanowiących przeszkody dla ratowników. Doskonale sprawdza się przy torowaniu przejść i tworzeniu wyjść ewakuacyjny. Idealne do prowadzenia rozpoznania. 
To solidny sprzęt stworzony do najbardziej wymagających zadań. Głowica i szpon zostały kute z wysokiej jakości stali, a następnie poddane obróbce cieplnej, co zapewnia im maksymalną wytrzymałość. Zamontowane na stalowej belce o żłobionym, antypoślizgowym chwycie, narzędzie oferuje pewność i kontrolę podczas użytkowania. Hooligan wyposażono w szpon o delikatnie zakrzywionym kształcie, zapewniając maksymalną siłę dźwigni podczas podważania. Otwór w szponie jest równoległy i idealnie pasuje na zamki, zasuwki oraz różne pręty drzwiowe. Narzędzie to może być także używane jako wybijak do gwoździ oraz do zamykania gazu podczas awaryjnych sytuacji. Narzędzie  posiada wariant z metalowym ostrzem, które zostało maszynowo naostrzone, używając zasad otwieracza do konserw. Dzięki temu Hooligan doskonale radzi sobie z cięciem grubych metalowych płyt i kompozytów. 
Dzięki powłoce niklu bez udziału fosforu, narzędzie jest nie tylko twarde i odporne na zużycie, ale także chronione przed korozją. Narzędzie wielofunkcyjne Hooligan Paratech to niezbędne wyposażenie dla profesjonalistów, którzy wymagają niezawodności i wszechstronności w trudnych warunkach.

Narzędzie ratownicze Hooligan ma zastosowanie m.in. do: wywarzania drzwi, wyłamywania zamków, kłódek, wyciągania gwoździ, zamykania kurków, podważania ciecia elementów metalowych i ukręcania elementów utrudniających akcje ratowniczą. Jest to narzędzie które w znaczny sposób ułatwia prace strażaka.
Długość: 91cm

3,6 / 5
(19 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?