W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 824,00 zł - 825,00 zł

Sygnalizatory bezruchu

Aktywne filtry

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT

Sygnalizator bezruchu MOTION SCOUT, który samoistnie generuje automatyczny alarm w momencie gdy wyczuje brak ruchu strażaka. Posiada wodoszczelną konstrukcję. 

Sygnalizatory bezruchu

Pomimo tego, że na przestrzeni ostatnich lat wyzwania stojące przed Strażą Pożarną uległy zmianie jedno pozostaje niezmienne – na miejscu akcji możemy spotkać się z nieznanymi zagrożeniami.  Musimy zadbać o to, aby chroniący nasze zdrowie i życie sprzęt był jak najbardziej innowacyjny i niezawodny. W sytuacji zagrożenia życia podczas akcji ratowniczo-gaśniczych kiedy nie ma kontaktu wzrokowego lub używamy aparatów powietrznych - urządzeniem mogącym wręcz uratować nasze życie jest sygnalizator bezruchu. Pamiętajmy, że w czasie akcji musimy zwracać uwagę na własny sygnalizator ale też na  działające  sygnalizatory  kolegów. Po usłyszeniu sygnału sygnalizatora mamy obowiązek ustalenia czyj sygnalizator wszedł w stan alarmu i jak była tego przyczyna.

MOTION SCOUT i Super Pass II

Pamiętajmy, że zaniechanie własnej ochrony uniemożliwi ratowanie innych. Dostępne w ofercie naszego sklepu osobiste sygnalizatory bezruchu dzięki zaawansowanej technologii są w stanie zidentyfikować stan, w którym pozostaniemy w spoczynku (w bezruchu) i w odpowiedni sposób wejść w stan alarmu, informując tym pozostałych biorących udział w akcji Strażaków o grożącym niebezpieczeństwie. W sytuacji zagrożenia sygnalizatory bezruchu możemy uruchomić również własnoręcznie. Dodatkowo model Super Pass II wyposażony został w funkcję wykrywania nadmiernej temperatury. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć