WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 141,00 zł - 176,00 zł

Tłumica

Aktywne filtry

Tłumica gumowa ze stylem teleskopowym

Tłumica gumowa z teleskopowym stylem do gaszenia pożarów przyziemnych np. pożarów traw. Część robocza wykonana jest z gumy, przez co narządzie jest lekkie.

Cena 176,00 zł

Tłumica

Tłumica to podręczny sprzęt gaśniczy, która przeznaczona jest do gaszenia traw i ściółek. Czasochłonnym zadaniem jest gaszenie pożaru traw i ściółki leśnej w trudno dostępnych miejscach, gdzie dojazd samochodu gaśniczego jest bardzo ryzykowny lub niemożliwy. Do gaszenia tego typu pożarów stosowana jest tłumica podręczna. Tłumica stanowi podręczny sprzęt gaśniczy, przeznaczony do gaszenia pożarów pokrywy gleby. Stanowi element wyposażenia przeciwpożarowego służb leśnych, jak również jednostek straży pożarnej.

Tłumice podręczne

Tłumice podręczne wykonane są z różnych tworzyw tłumiących ogień podczas pożaru pokrywy gleby. Teleskopowy drążek wykonany z rurki aluminiowej minimalizuje ciężar tłumicy, zwiększa jej trwałość oraz umożliwia składanie tłumicy ułatwiając jej transport. Tłumica podręczna charakteryzuje się częścią roboczą wykonaną z gumy lub metalu, dzięki temu nie jest narażona na zniszczenie podczas gaszenia pożaru. Natomiast trzon tłumicy w zależności od wyboru – jedno lub dwuczęściowy, wykonany jest z wysokiej klasy drewna lub aluminium. Tłumica to dobry wybór, aby usprawnić Strażakom gaszenie pożarów przyziemnych. Produkt ten pozwala na szybkie reagowanie i zapewnia bezpieczeństwo w przypadku zagrożenia rozprzestrzenieniem się pożaru ściółki na danym terenie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?