W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 139,00 zł - 203,00 zł

Tłumica

Aktywne filtry

Nóż ratowniczy RUI z pochewką

Nóż ratowniczy RUI z pochewką posiada solidne ostrze o profilu clip-point, zbijak do szyb i przecinak do pasów. To doskonałe narzędzie na kryzysowe sytuacje.

Tłumica gumowa ze stylem teleskopowym

Tłumica gumowa z teleskopowym stylem do gaszenia pożarów przyziemnych np. pożarów traw. Część robocza wykonana jest z gumy, przez co narządzie jest lekkie.

Cena 202,27 zł

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym

Tłumica metalowa ze stylem teleskopowym (wysuwanym) jest podręcznym sprzętem gaśniczym przeznaczonym do gaszenia pożarów przyziemnych np. traw czy ściółki.

Cena 162,67 zł

Tłumica

Niezwykle trudnym i czasochłonnym zadaniem jest gaszenie pożaru traw, ściółki leśnej i ogólnie pokryw gleby w trudno dostępnych miejscach, gdzie dojazd samochodu gaśniczego jest bardzo ryzykowny. Do gaszenia tego typu pożarów stosowana jest tłumica podręczna. Tłumica  stanowi podręczny sprzęt gaśniczy, przeznaczony  do gaszenia pożarów pokrywy gleby (traw, ściółki leśnej). Stanowi element wyposażenia p-poż służb leśnych jak również jednostek straży pożarnej. Tłumice mogą być wykonane są różnych tworzyw tłumiących ogień podczas pożaru pokrywy gleby. Teleskopowy drążek wykonany z rurki aluminiowej minimalizuje ciężar tłumicy, zwiększa jej trwałość oraz umożliwia składanie tłumicy ułatwiając jej  transport. W naszej ofercie posiadamy dwa rodzaje tłumic z częścią tłumiącą wykonaną z gumy lub metalu.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć