WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Zestaw Set of Irons -  Sprzęt pomocniczy
Zestaw Set of Irons -  Sprzęt pomocniczy
Siekiera specjalna TopCutTM Fire Axe
Hooligan do działań ratowniczych

Zestaw Set of Irons

3 202,00 zł brutto
2 603,25 zł netto

Zestaw Set of Irons od PARATECH

Zestaw narzędzi TopCutTM Fire Axe i Hooligan SPF to idealne narzędzia do ratowania życia i mienia w przypadku pożaru. TopCutTM Fire Axe to siekiera z ostrzem dostosowanym do współpracy z narzędziem Hooligan SPF. Ostrze jest wykonane z hartowanej stali i ma specjalny kształt, który umożliwia cięcie górną połową ostrza oraz lepsze wykorzystanie siły uderzenia. TopCutTM Fire Axe ma długość 92,7 cm i wagę 4,4 kg.

Hooligan SPF to narzędzie odkuwane w całości, które wyposażone jest w specjalnie wyprofilowaną końcówkę do wywarzania okien i drzwi oraz ostry, stożkowaty szpic do wyłamywania zamków i kłódek. Zewnętrzna powłoka niklowana ułatwia konserwację narzędzia. Hooligan SPF ma długość 76,2 cm i wagę 4,4 kg.

Cały zestaw ma długość 92,7 cm i wagę 8,6 kg. 
TopCutTM Fire Axe i Hooligan SPF to narzędzia o wysokiej jakości, które są niezbędne dla strażaków i ratowników w trakcie działań ratowniczych.

Zestaw interwencyjny SET OF IRONS - najlepsze narzędzia do skutecznego działania podczas akcji ratunkowych

Zestaw interwencyjny SET OF IRONS to połączenie siły TopCutTM Fire Axe i uniwersalności Hooligan SPF. Idealne rozwiązanie dla profesjonalnych strażaków, którzy potrzebują kompletnego i niezawodnego sprzętu. Zestaw jest również wyposażony w pasek zabezpieczający przed rozłączeniem podczas transportu. Zakup zestawu interwencyjnego SET OF IRONS to inwestycja, która zapewni jednostce PSP czy OSP niezbędne narzędzia, potrzebne do przeprowadzania skutecznych akcji ratunkowych i zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańcom oraz ich mieniu.

Produkt na zamówienie.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?