Filtry

Cena

Cena

  • 370,00 zł - 3 203,00 zł

Topór / Inopur / Siekierołom / Narzędzie wielofunkcyjne

Aktywne filtry

Topór PAL

Topór PAL-8 to przydatne narzędzie dedykowane dla straży pożarnej, jednostek ratowniczych, policji i innych służb specjalnych. Idealne do tworzenia wejść ratowniczych, otworów wentylacyjnych, jako łom itp. 

Cena 990,00 zł

Topór strażacki ciężki - izolowany do 1kV

Prezentujemy Topory strażackie ciężkie, wykonane z wysokiej jakości stali. Topory z drewnianymi członkami o długości 90cm. Trzonek dodatkowo izolowany do 1kV.

Cena 370,00 zł

Topór TopCut do Hooligana

Topór TopCut dostosowana z współpracy z Hooliganem SPF posiada specjalnie wyprofilowane ostrze pozwalające na cięcie górną częścią. Waga topora to niecałe 4,5kg

Cena 1 595,00 zł

Zestaw Set of Irons

Prezentowany Zestaw Set of Irons to wyposażony w m.in. końcówkę do  wyłamywania zamków Hooligan SPF i dostosowana do współpracy z Hooliganem siekiera TopCut.

Cena 3 202,00 zł

Topór / Inopur / Siekierołom / Narzędzie wielofunkcyjne

Przydatność zastosowanie narzędzi wielofunkcyjnych typu topur, inopur, siekierołom w akcjach ratowniczo-gaśniczych jest nieodzowna. Są to narzędzia dedykowane dla jednostek straży pożarnej, policji i innych służb specjalnych służących do tworzenia wejść ratowniczych lub działań burzących podczas nietypowych zdarzeń.

Topur PAL-8 został wyprodukowany w Stanach Zjednoczonych i jest narzędziem wyjątkowo wytrzymałym. Głowica została wykonana z hartowanej stali nierdzewnej. Jaskrawozielony trzonek ma właściwości antypoślizgowe i jest wykonany z kompozytu włókna szklanego. Głowica jest na stałe połączona z trzonkiem za pomocą silnego dwuskładnikowego kleju epoksydowego, co zapewnia większą stabilność i wytrzymałość narzędzia.

Topór ciężki – stalowy z długą rączką służy do usuwania przeszkód terenowych w celu dotarcia do poszkodowanych lub w celu ewakuacji. Topór ciężki posiada trzonek drewniany, obuch czerwony o długość 90cm, izolowanie do 1000.

Topór do Halligana Council Tool to strażacki topór z odkuwaną płaską głownią typu Dayton, osadzony na trzonie z włókna szklanego o długości 87 cm, przeznaczony do działań ratowniczych, np. jako uzupełnienie wielofunkcyjnego narzędzia typu Halligan. Głownia wykonana jest z odkuwanej stali i posiada 15-sto centymetrowe hartowane ostrze,  wyposażona jest w tzw. „marrying slot” – specjalnie wykonane nacięcie umożliwiające połączenie topora wraz z dedykowanym Halliganem. Trzon wykonany jest z wysokowytrzymałego kompozytu polimerowego z rdzeniem z włókna szklanego. Miejsce osadzenia głowicy na trzonie dodatkowo zalane jest wytrzymałą żywicą epoksydową, dzięki temu rozwiązaniu uzyskano połączenie mechaniczne i chemiczne

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?