Kategorie

Rękawice chemoodporne 450

brutto22,02 zł

netto17,90 zł

Rękawice chemoodporne 450

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 0 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 0

Rękawice ochronne przeciwchemiczne przeznaczone do ochrony przed chemikaliami, mikroorganizmami i zagrożeniami mechanicznymi. Szczelne rękawice wykonane z czarnego neoprenu.

Nowy produkt

Rękawice ochronne przeciwchemiczne przeznaczone do ochrony przed chemikaliami, mikroorganizmami i zagrożeniami mechanicznymi.

Posiadają certyfikat zgodności Systemu Zapewnienia Jakości. Rękawice są zgodne z wytycznymi Dyrektywy 89/686/EEC odnośnie ochrony przed zagrożeniami mechanicznymi, chemikaliami i mikroorganizmami z poniższymi ograniczeniami i zaleceniami.

Szczelne rękawice wykonane z czarnego neoprenu. Wewnętrzna warstwa wykonana z białego lateksu naturalnego, flokowane. Wykończenie antypoślizgowe w części wewnętrznej dłoni i placów.

Zalety: swoboda ruchów, elastyczność neoprenu i komfort floku bawełnianego, doskonały chwyt dzięki przeciwpoślizgowemu wykończeniu, szeroka ochrona chemiczna (kwasy, rozpuszczalniki alifatyczne), odporne na światło słoneczne i ozon. Produkowane w fabryce MAPA posiadającej certyfikat ISO 9001.

Ochrona przed mikroorganizmami zgodnie z normą EN374. Ochrona przed chemikaliami zgodnie z normą EN374, "szczelne" rękawice. Ochrona przed zagrożeniami mechanicznymi zgodnie z normą EN388. Poziomy odporności: ochrona przed przetarciem 3 (0 do 4), ochrona przed przecięciem 1 (0 do 5), ochrona przed rozdarciem 2 (0 do 4), ochrona przed przekłuciem 1 (0 do 4).

NazwaCzas dostawyCena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl 15,99 zł
Polecamy inne produkty z tej kategorii :