WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Ubranie SYRIUSZ - 2 cz. OPZ - Ubranie specjalne zgodne z OPZ KG PSP z 2019r.
Ubranie SYRIUSZ - 2 cz. OPZ - Ubranie specjalne zgodne z OPZ KG PSP z 2019r.
Ubranie SYRIUSZ - 2 cz. kurtka + spodnie ciężkie OPZ - Ubranie specjalne zgodne z OPZ KG PSP z 2019r.

Ubranie SYRIUSZ - 2 cz. OPZ

3 186,00 zł brutto
2 590,24 zł netto
Rozmiar munduru:

Ubranie specjalne ciężkie SYRIUSZ X 2 częściowe zgodne z OPZ

Ubranie składa się z dwóch części: kurtki i spodni ciężkich, zgodnych z normą PN EN 469 - ubranie specjalne dwuczęściowe SYRIUSZ. Ubranie oznakowane taśmami perforowanymi o szerokości 50 i 75 mm posiada system do montowania pętli ratowniczej i zamek szybkiego otwierania.

Warstwowa budowa ubrania specjalnego
• Wszystkie warstwy ubrania SYRIUSZ wykonane są na bazie włókien aramidowych. Na budowę warstwową składają się:
• Warstwa zewnętrzna : tkanina w kolorze piaskowym żółtym (odcień naturalnego aramidu), granatowym lub czarnym składająca się z 98 % metaaramidu i 2 % antystatyku; gramatura 210 g/m2.
• Warstwa wewnętrzna: membrana – składająca się w 50% z metaaramidu, 25% paraaramidu i 25 % z laminatu PTFE zapewniającego najniższy na rynku parametr RET.
• Wkład termoizolacyjny: podszewka składająca się z 50% aramidu i 50 % viskozy FR; filc składający się z 85% metaaramidu i 15 % paraaramidu.
• Dodatkowo ubranie posiada wzmocnienia (wykonane z tkaniny kevlarowej pokrytej silikonem) na elementach szczególnie narażonych na uszkodzenia t. j. na łokciach i kolanach oraz na końcach nogawek i mankietów.

Ubranie specjalne SYRUSZ spełniające wymagania aktów prawnych i norm

Ubranie spełnia wymagania:
• Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 18 maja 2018 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej,
• ZARZĄDZENIA NR 6 KOMENDANTA GŁÓWNEGO PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ z dnia 20 czerwca 2018 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie wzorców oraz szczegółowych wymagań, cech technicznych i jakościowych przedmiotów umundurowania, odzieży specjalnej i środków ochrony indywidualnej użytkowanych w Państwowej Straży Pożarnej.
• Ubranie Syriusz posiada Świadectwo Dopuszczenia CNBOP i certyfikat WE na zgodność z normami PN-EN 469 a także jest zgodne z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) zatwierdzonym przez Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej.

Ubranie specjalne polskiego producenta

Ubranie specjalne ciężkie SYRIUSZ X produkowane jest przez rodzimą firmę z wieloletnim doświadczeniem. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „SUBOR” specjalizuje się w produkcji odzieży roboczej i ochronnej a także sortów mundurowych dla Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej – ubrań koszarowych, sztormiaków i ubrań specjalnych.

 • Zgodne z OPZ: Tak
 • Kolor Ubrań specjalnych : Piaskowy
4,7 / 5
(3 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: Za darmo!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?