Filtry

Cena

Cena

  • 4,00 zł - 5 345,00 zł

Ubranie specjalne zgodne z OPZ KG PSP z 2019r.

Aktywne filtry

UBRANIE FHR 008 MAX PL 2-cz OPZ

UBRANIE FHR 008 MAX PL 2-cz OPZ posiada certyfikat CNBOP. Komplet składa się z kurtki i spodni wykonanych z tkanin gwarantujących skuteczną ochronę Strażaka.

Cena 3 185,70 zł

Ubranie Rosenbauer Fire Max SF 2-cz OPZ

Prezentujemy dwuczęściowe (kurtka i „ciężkie” spodnie) ubranie specjalne Rosenbauer Fire Max SF zgodne z OPZ KG PSP z 2019r. Ubranie wykonane z Nomexu NXT.

Cena 3 975,00 zł

Ubranie SYRIUSZ - 2 cz. OPZ

Ubranie specjalne SYRIUSZ składające się z dwóch części: kurtki oraz spodni wykonanych zgodnie z normą PN EN 469. Posiada świadectwo CNBOP.

Cena 3 186,00 zł

Ubranie specjalne SX4 2-częściowe zgodne z OPZ

Najnowszy model ubrania specjalnego SX4- Ubranie specjalne SX4 2- częściowe zgodne z OPZ, wykonane z nowoczesnych materiałów dających doskonałą oddychalność.

Cena 2 841,30 zł

UBRANIE FHR 008 MAX PL 3-cz OPZ

3135UBRANIE FHR 008 MAX PL, komplet 3-częściowy dla PSP, OPZ. Ubranie składa się z kurtki i spodni FHR 008 Max PL oraz kurtki lekkiej - części ubrania FHR 018.

Cena 4 242,27 zł

Ubranie BALLYCLARE XENON PL (2 częściowe)

Najnowszy model ubrania specjalnego firmy Ballyclare wykonane zostało zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia opracowanym przez KG PSP. Wykonany został z wysokiej jakości materiałów.

Cena 3 930,00 zł

Ubranie specjalne zgodne z OPZ KG PSP z 2019

Środowisko pracy strażaków wymaga użycia jak najlepszych środków ochrony osobistej – w tym odzieży dającej najlepszą z możliwych ochronę przed niesprzyjającymi warunkami pracy. Kwestie związane z odzieżą ochronną ujęte zostały w Rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji  z dnia 20 czerwca  2007 r.  w sprawie  wykazu wyrobów  służących  zapewnieniu  bezpieczeństwa  publicznego  lub  ochronie  zdrowia  i życia  oraz  mienia,  a także  zasad wydawania dopuszczenia tych wyrobów do użytkowania. W 2018 r. rozporządzenie zostało zmienione w ten sposób, że wprowadzono nowe wzory umundurowania specjalnego Strażaków o wyższych od dotychczas stosowanych parametrach ochronnych. Ubrania specjalne spełniające te nowe normy KG PSP.

Ubranie specjalne FHR 008 MAX PL

W asortymencie sklepu pożarniczego Strefa998.pl oferujemy zgodne z obowiązującym nowym wzorem i dedykowane wszystkim Strażakom biorącym udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych ubranie strażackie FHR 008 MAX PL. W skład prezentowanego zestawu wchodzą spełniające wymagane normy i posiadające certyfikaty CNBOP-PiB komplety spodni i kurtek oraz kurtki o lekkiej konstrukcji. Odzież wykonana jest z innowacyjnych tkanin w jaskrawym kolorze co dodatkowo zapewni widoczność po zmierzchu lub w zadymionym otoczeniu. Zaopatrując się w nasze ubranie strażackie zgodne z OPZ KG PSP, zapewnicie Państwo sobie ochronę na najwyższym wymaganym poziomie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?