Rosenbauer

OD PROFESJONALISTÓW DLA PROFESJONALISTÓW

W każdej branży są producenci, którzy oferują sprzęt lepszej jak i gorszej jakości. Jeśli zależy nam na profesjonalizmie warto wybierać sprawdzonych dostawców. Do takiej grupy bez wątpienia należy firma Rosenbauer, która jest dostawcą kompletnego asortymentu sprzętu strażackiego. W gamie producenta znajdziemy: sprzęt techniczny, sprzęt ratownictwa chemicznego czy środki ochrony indywidualnej. Jeśli zastanawiasz się nad sprawdzonym sprzętem z tych kategorii to ten artykuł jest dla Ciebie.

UBIÓR OD STÓP DO GŁÓW

W artykułach producenta znajdziemy kompletny ubiór strażaka. Zaczynając od głowy do dyspozycji mamy hełmy strażackie HEROS. Opinie na ich temat są jednoznaczne, a potwierdzają to setki tysięcy użytkowników na całym świecie. To jeden z najlepszych wyborów na ochronę głowy dla służb ratowniczych. Spełniają one niezbędne międzynarodowe normy tj.: EN 443, NFPA 1971 i AS/NZS 4067. W gamie produktowej nie zabrakło również ubrań bojowych oraz odzieży funkcjonalnej. Warto podkreślić, że te produkty wykonywane są bezpośrednio przez producenta, który bierze pod uwagę opinie użytkowników marki. Dłonie ratownika mogą być zabezpieczone rękawicami każdego typu. Nie brakuje produktów przeznaczonych do działań gaśniczych, które chronią nas przed płomieniami oraz promieniowaniem cieplnym. Na uwagę zasługują również rękawice do działań ratowniczych, gdzie ważna jest zręczność i przyczepność. Stopy strażaka również nie będą miały powodów do narzekań. Maksymalna ochrona w akcji oraz komfort noszenia to najczęściej pojawiające się opinie ich użytkowników.

SPRZĘT, KTÓRY RATUJE ŻYCIE

Mocne, bezpieczne i niezawodne- tak można opisać agregaty prądotwórcze firmy Rosenbauer. Warto również zwrócić uwagę, że gwarantują długi czas pracy, a ich konstrukcja jest bardzo prosta w obsłudze. Sprzęt spełnia normy DIN 14685-1. Warto zwrócić uwagę również na wentylatory ratownicze, które chronią strażaków. Te zapewnią im lepszą widoczność oraz wygodniejsze i bezpieczniejsze poruszanie się w trudnych warunkach. Firma również może pochwalić się sporym- bo 100-letnim doświadczeniem w zakresie technologii pomp. Pompy zanurzeniowe z silnikiem elektrycznym gwarantują łatwą obsługę i wysoką wydajność. Na uwagę zasługuje fakt, że są to jedne z najlżejszych pomp zanurzeniowych w swojej klasie oraz posiadają certyfikat DIN 14425. Rosenbauer to również niezwykle wydajne prądownice i działka gaśnicze. Te umożliwiają ręczną regulację wydajności przepływu wody. Strażak używając tego sprzętu może dokładnie rozpylić wodę co przyniesie dużo szybsze rezultaty gaśnicze.

LEPIEJ GDY WIDAĆ

W gamie produktowej znajdziemy również coś co pozwoli nam lepiej widzieć w utrudnionych warunkach. Podczas akcji ratunkowych coraz częściej niezbędne stają się kamery termowizyjne. Dzięki nowoczesnej technologii możemy otrzymać wyraźny obraz, który powstaje dzięki przekształceniu promieniowania cieplnego zarówno ludzi jak i obiektów. Ta technologia to zbawienie w trudnych okolicznościach, gdzie mamy do czynienia z akcją poszukiwawczą lub gdy strażacy poszukują źródeł ognia. Gdy mówimy o obrazie nie sposób zapomnieć o oświetleniu. Rosenbauer to wysokiej jakości światło w miejscach, gdzie zapewnienie go jest utrudnione. Wydajne systemy LED to niezbędny element nie tylko strażaka, ale każdej ekipy ratowniczej jak i policji.

PROFESJONALNY SPRZĘT WYMAGA PROFESJONALNEGO DORADZTWA

Tutaj nie ma kompromisów. Szukając tego typu rozwiązań warto polegać na wiedzy i doświadczeniu fachowców. Jako wieloletni dystrybutor marki zapewniamy doradztwo oraz wszelką pomoc w doborze oraz eksploatacji sprzętu. Zajrzyj na naszą stronę i napisz lub zadzwoń do nas. Nasz wyspecjalizowany personel rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.
Nowy komentarz
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?