W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Sznur aspiranta - Dodatki PSP

Sznur aspiranta

55,35 zł brutto
45,00 zł netto

Sznur aspiranta

Sznur galowy

Strażacy wstępują w mundurze wyjściowym ze sznurem galowym podczas uroczystości państwowych i strażackich oraz podczas uroczystości w których w środowiskach cywilnych przyjęty jest strój wizytowy.
Sznur galowy członka Państwowej Straży Pożarnej jest wykonany z plecionki w kolorze złotym i składa się z warkocza i dodatkowych części pojedynczych. W zależności od rangi wyróżniamy sznury galowe generała, oficera, aspiranta i podoficera.

Sznur galowy aspiranta

Sznur aspiranta składa się z warkocza z trzech plecionek i jednej pojedynczej plecionki oraz zapinki z taśmy poliamidowej łączącej poszczególne elementy sznura i służącej do zapięcia pod naramiennik munduru. Warkocz zakończony jest wisiorem w formie stylizowanej prądownicy oraz pętelką do zapięcia na guzikach munduru. Warkocz jest formowany i ściągnięty przędzą poliamidową w kolorze plecionki (złotym).

Sznur dostępny w rozmiarach: 

 • 1 - długość warkocza 410 mm 
 • 2 - długość warkocza 440  mm 
 • 3 - długość warkocza 470 mm 
 • 4 - długość warkocza 500 mm 
0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem

  Wysyłka kurierem

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć