Filtry

Cena

Cena

  • 8,00 zł - 71,00 zł

Dodatki PSP

Aktywne filtry

Krawat PSP

Krawat do munduru PSP z gładkiej, czarnej  tkaniny, ze złotym napisem „PSP”/logo PSP. Krawat zgodny z wytycznymi dla umundurowania Państwowej Straży Pożarnej.

Cena 34,00 zł

Rękawiczki wyjściowe letnie

Prezentujemy eleganckie, skórzane Rękawiczki wyjściowe. Model pięciopalcowy, letni – bez ocieplenia, dostępny w rozmiarach 21-26. Rękawiczki w kolorze czarnym.

Cena 71,00 zł

Sznur galowy PSP

Oferujemy porządnie wykonane Sznury aspiranta zakończone stylizowaną prądownicą. Dostępne sznury w różnych rozmiarach - w zależności od długości warkocza.

Cena 69,00 zł

Imiennik + grupa krwi PSP

Oferujemy Imienniki dla członków Państwowej Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane złotą nicią na czarnym tle) z dodatkową informacja na temat grupy krwi.

Cena 11,00 zł

Imiennik koszarowy PSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Państwowej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi złotą nicią danymi osobowymi.

Cena 10,00 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy PSP

Pokrowiec na mundur wyjściowy Państwowej Straży Pożarnej jest odporny na czynniki zewnętrzne i chroni mundur bez zagnieceniami podczas transportu.

Cena 55,00 zł

Dodatki do mundurów PSP

Posiadanie własnego wzoru umundurowania jest niewątpliwą nobilitacją dla Strażaków. Kompletując mundur Państwowej Straży Pożarnej należy zachować szczególna staranność i zadbać o to, aby wszystkie jego elementy były  zgodne z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej. W celu osiągnięcia właściwej prezencji nie można zapominać o dodatkach do mundurów PSP, które mają wpływ na ogólny odbiór w równym stopniu co sam mundur. Zgodnie z przedmiotowym Rozporządzeniem krawat do munduru musi być wykonany z gładkiej, czarnej tkaniny z umieszczonym w dolnej części napisem „PSP”. Natomiast rękawiczki winny być zawsze pięciopalcowe, skórzane i również czarne. Te i pozostałe dodatki znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Krawaty, rękawiczki i nie tylko

Dzięki oferowanym w naszym sklepie produktom będzie mieli Państwo pewność, że zakupione dodatki będą zgodne z wytycznymi. W tej kategorii poza podstawowymi elementami umundurowania jak krawaty czy rękawiczki umieściliśmy również identyfikatory pomocne podczas oficjalnych spotkań czy  dystynkcje na ubrania specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dodatków do mundurów PSP dostępnych w naszym sklepie.


Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?