Filtruj według

Cena
Producenci
Filtruj

Dodatki PSP

Krawat PSP

Krawat do munduru PSP z gładkiej, czarnej  tkaniny, ze złotym napisem „PSP”/logo PSP. Krawat zgodny z wytycznymi dla umundurowania Państwowej Straży Pożarnej.

Cena 24,60 zł

Rękawiczki wyjściowe letnie

Prezentujemy eleganckie, skórzane Rękawiczki wyjściowe. Model pięciopalcowy, letni – bez ocieplenia, dostępny w rozmiarach 21-26. Rękawiczki w kolorze czarnym.

Cena 63,96 zł

Sznur aspiranta

Oferujemy porządnie wykonane Sznury aspiranta zakończone stylizowaną prądownicą. Dostępne sznury w różnych rozmiarach - w zależności od długości warkocza.

Cena 55,35 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 24,60 zł

Dystynkcje PSP na ubranie specjalne

Dystynkcja Państwowej Straży Pożarnej przeznaczona na ubrane specjalne. Standardowo z jednej strony przyszyty został rzep. Wybrany stopień proszę podać w wiadomości.

Cena 7,00 zł

Imiennik + grupa krwi PSP

Oferujemy Imienniki dla członków Państwowej Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane złotą nicią na czarnym tle) z dodatkową informacja na temat grupy krwi.

Cena 8,00 zł

Imiennik koszarowy PSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Państwowej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi złotą nicią danymi osobowymi.

Cena 7,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy PSP

Pokrowiec na mundur wyjściowy Państwowej Straży Pożarnej jest odporny na czynniki zewnętrzne i chroni mundur bez zagnieceniami podczas transportu.

Cena 55,00 zł

Dodatki do mundurów PSP


Posiadanie własnego wzoru umundurowania jest niewątpliwą nobilitacją dla Strażaków. Kompletując mundur Państwowej Straży Pożarnej należy zachować szczególna staranność i zadbać o to, aby wszystkie jego elementy były  zgodne z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej. W celu osiągnięcia właściwej prezencji nie można zapominać o dodatkach do mundurów PSP, które mają wpływ na ogólny odbiór w równym stopniu co sam mundur. Zgodnie z przedmiotowym Rozporządzeniem krawat do munduru musi być wykonany z gładkiej, czarnej tkaniny z umieszczonym w dolnej części napisem „PSP”. Natomiast rękawiczki winny być zawsze pięciopalcowe, skórzane i również czarne. Te i pozostałe dodatki znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Krawaty, rękawiczki i nie tylko

Dzięki oferowanym w naszym sklepie produktom będzie mieli Państwo pewność, że zakupione dodatki będą zgodne z wytycznymi. W tej kategorii poza podstawowymi elementami umundurowania jak krawaty czy rękawiczki umieściliśmy również identyfikatory pomocne podczas oficjalnych spotkań czy  dystynkcje na ubrania specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dodatków do mundurów PSP dostępnych w naszym sklepie.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć