Filtry

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 75,00 zł

Dodatki PSP

Aktywne filtry

Krawat PSP

Krawat do munduru PSP z gładkiej, czarnej  tkaniny, ze złotym napisem „PSP”/logo PSP. Krawat zgodny z wytycznymi dla umundurowania Państwowej Straży Pożarnej.

Cena 29,00 zł

Rękawiczki wyjściowe letnie

Prezentujemy eleganckie, skórzane Rękawiczki wyjściowe. Model pięciopalcowy, letni – bez ocieplenia, dostępny w rozmiarach 21-26. Rękawiczki w kolorze czarnym.

Cena 75,00 zł

Sznur galowy PSP

Oferujemy porządnie wykonane Sznury aspiranta zakończone stylizowaną prądownicą. Dostępne sznury w różnych rozmiarach - w zależności od długości warkocza.

Cena 56,00 zł

Dystynkcje PSP na ubranie specjalne

Dystynkcja Państwowej Straży Pożarnej przeznaczona na ubrane specjalne. Standardowo z jednej strony przyszyty został rzep. Wybrany stopień proszę podać w wiadomości.

Cena 7,00 zł

Imiennik + grupa krwi PSP

Oferujemy Imienniki dla członków Państwowej Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane złotą nicią na czarnym tle) z dodatkową informacja na temat grupy krwi.

Cena 9,50 zł

Imiennik koszarowy PSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Państwowej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi złotą nicią danymi osobowymi.

Cena 9,00 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 24,00 zł

Dodatki do mundurów PSP


Posiadanie własnego wzoru umundurowania jest niewątpliwą nobilitacją dla Strażaków. Kompletując mundur Państwowej Straży Pożarnej należy zachować szczególna staranność i zadbać o to, aby wszystkie jego elementy były  zgodne z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie umundurowania strażaków Państwowej Straży Pożarnej. W celu osiągnięcia właściwej prezencji nie można zapominać o dodatkach do mundurów PSP, które mają wpływ na ogólny odbiór w równym stopniu co sam mundur. Zgodnie z przedmiotowym Rozporządzeniem krawat do munduru musi być wykonany z gładkiej, czarnej tkaniny z umieszczonym w dolnej części napisem „PSP”. Natomiast rękawiczki winny być zawsze pięciopalcowe, skórzane i również czarne. Te i pozostałe dodatki znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Krawaty, rękawiczki i nie tylko

Dzięki oferowanym w naszym sklepie produktom będzie mieli Państwo pewność, że zakupione dodatki będą zgodne z wytycznymi. W tej kategorii poza podstawowymi elementami umundurowania jak krawaty czy rękawiczki umieściliśmy również identyfikatory pomocne podczas oficjalnych spotkań czy  dystynkcje na ubrania specjalne. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dodatków do mundurów PSP dostępnych w naszym sklepie.


Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?