WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Emblemat, naszywka naramienna "POLAND RESCUE TEAM" - Dodatki OSP

Emblemat, naszywka naramienna "POLAND RESCUE TEAM"

20,00 zł brutto
16,26 zł netto

Wyraźnie oznacz swoją przynależność

"POLAND RESCUE TEAM" - emblemat dla ratowników

Naszywka naramienna "POLAND RESCUE TEAM" to wyjątkowy emblemat przeznaczony dla profesjonalnych zespołów ratunkowych w Polsce. Wyposażona w system mocowania na rzep, naszywka umożliwia łatwe i stabilne przymocowanie do różnego rodzaju odzieży ratowniczej, od kamizelek po kurtki i bluzy.

Kluczowe cechy emblematu "POLAND RESCUE TEAM"

Łatwe mocowanie dzięki rzepowi

System mocowania na rzep zapewnia szybkie, łatwe i bezpieczne umieszczenie naszywki na odzieży, co jest kluczowe podczas szybkiego reagowania w sytuacjach kryzysowych. Rzep umożliwia wielokrotne przepinanie emblematu między elementami wyposażenia.

Wyrazista identyfikacja i profesjonalizm

Naszywka "POLAND RESCUE TEAM" nie tylko zwiększa rozpoznawalność członków zespołów ratunkowych, ale także podnosi profesjonalizm i prestiż podczas działań ratowniczych oraz w kontaktach z ludnością i innymi służbami.

Zastosowanie emblematu

Wszechstronność użytkowania

Emblemat "POLAND RESCUE TEAM" może być stosowany na szeroki zakres odzieży ratowniczej, zapewniając elastyczność i adaptacyjność w zależności od wymagań operacyjnych i warunków pogodowych.

Podniesienie prestiżu zespołów ratunkowych

Noszenie naszywki z emblematem "POLAND RESCUE TEAM" nie tylko ułatwia identyfikację ratowników, ale również symbolizuje ich ważną rolę w zapewnianiu bezpieczeństwa i pomocy ludności w przypadku kryzysów.

Emblemat "POLAND RESCUE TEAM" to kluczowy element oznaczenia dla profesjonalnych zespołów ratunkowych, łączący w sobie funkcjonalność, profesjonalizm i widoczność. Jego łatwe mocowanie na rzep i wyrazista grafika sprawiają, że jest to niezbędny dodatek dla każdego ratownika, podkreślający ich przynależność i gotowość do działania w każdych warunkach.

naszyw naszy emblema emblem emble

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?