Hełm strażacki Gallet F1 XF - Hełmy strażackie
Hełm strażacki Gallet F1 XF - Hełmy strażackie
Hełm strażacki Gallet F1 XF żółty - Hełmy strażackie
Hełm strażacki Gallet F1 XF biały - Hełmy strażackie

Hełm strażacki Gallet F1 XF

Rozmiar:

Niezawodny w każdych warunkach hełm strażacki posiadający Świadectwo dopuszczenia CNBOP

Hełm strażacki Gallet F1 XF to propozycja dla wymagających, która cieszy się sporą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego - to hełm strażacki, który nie tylko sprawdza się w czasie gaszenia pożarów, ale również w przypadku innych akcji ratowniczych. Co więcej, posiada możliwość samodzielnej konfiguracji jest więc idealnie dopasowany do potrzeb strażaka. Przyczynił się do tego fakt wspólnych prac strażaków na całym świecie.

Zalety hełmu Gallet F1 XF, które warto znać

Hełm strażacki Gallet F1 XF to bezpieczeństwo i komfort w najwyższym standardzie niezależnie od warunków eksploatacji.
Jego główną zaletą jest trwały i niezawodny mechanizm regulacji oraz występowanie w dwóch rozmiarach. Dzięki temu jest bowiem idealnie dopasowany. Co więcej, jego ergonomiczny kształt i niska waga sprawiają, że noszenie tego nowoczesnego hełmu jest naprawdę komfortowe. Zaletą hełmu jest również wyjątkowo dopasowana do potrzeb użytkowników osłona twarzy - zapewnia doskonałą widoczność, jest również bardzo wydajna i odporna na działanie temperatur i szkodliwych czynników.

 

 Hełm strażacki Gallet F1 XF - Nowoczesne technologie jakich potrzebujesz

Ten wyjątkowy hełm strażacki to propozycja dla miłośników nowoczesności. Znajdziemy w nim bowiem w pełni zintegrowany moduł oświetleniowy oraz zamontowane, zintegrowane słuchawki. Dzięki nim komunikacja w czasie akcji jest lepsza niż kiedykolwiek.
Jednocześnie hełm ten zapewnia maksymalne bezpieczeństwo - wszystko to dzięki rozszerzonej ochronie termicznej i mechanicznej oraz prostym metodom pielęgnacji i konserwacji.

helm-strazacki-gallet-f1-xf (2) (Copy).j

Hełm Gallet F1XF firmy MSA: Nowy standard w ochronie strażaków

Firma MSA, będąca liderem w produkcji sprzętu dla strażaków, wprowadziła na rynek hełm strażacki Gallet F1 XF, który ustanawia nowy standard dla strukturalnych hełmów strażackich. Ten innowacyjny produkt został opracowany przy udziale strażaków z całego świata, dzięki czemu doskonale odpowiada na potrzeby interwencji takich jak pożary budowli, techniczne operacje ratunkowe czy wypadki drogowe.

Unikalna konstrukcja hełmu strażackiego Gallet, w połączeniu z trwałym mechanizmem regulacji, zapewnia niezrównany komfort oraz optymalne dopasowanie do głowy. Hełm ten jest wyposażony w regulowaną osłonę twarzy, przezroczystą wykonaną z poliwęglanu, oraz osłonę oczu, która chroni przed promieniowaniem cieplnym i substancjami chemicznymi. Dodatkowo, hełm posiada osłonę karku wykonaną z Nomexu lub skóry, która zapewnia dodatkową ochronę przed uderzeniami i substancjami chemicznymi. Opatentowany system dwuobrotowy zapewnia łatwą regulację, umożliwiając dopasowanie do każdej głowy.

Jednym z kluczowych elementów hełmu Gallet F1 XF jest pełni zintegrowany moduł oświetleniowy z latarką. Ten zintegrowany moduł oświetleniowy gwarantuje, że strażak jest dobrze widoczny podczas nocnych interwencji, zwiększając jego bezpieczeństwo. F1XF chroni głowę i twarz przed uderzeniami, a filtr UV w osłonie oczu jest zgodny z EN170, zapewniając ochronę przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Hełm strażacki Gallet F1 XF nie tylko spełnia oznaczenie CE zgodne z najnowszymi standardami, ale też przeszedł rygorystyczne testy, które potwierdziły jego zdolność do ochrony przed uderzeniami, promieniowaniem cieplnym oraz działaniem substancji chemicznych. Dzięki swojej wyważonej konstrukcji, hełm ten jest idealnym rozwiązaniem dla strażaków z całego świata, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu podczas operacji ratunkowych.

Podsumowując, hełm strażacki Gallet F1 XF firmy MSA nie tylko zapewnia nowy wymiar ochrony, ale również wyznacza nowy standard dla strukturalnych hełmów strażackich. Jego zaawansowane funkcje i wyjątkowy design czynią go niezbędnym elementem wyposażenia każdego strażaka.

helm-strazacki-gallet-f1-xf (1) (Copy).j

helm-strazacki-gallet-f1-xf (Copy).jpg

chelm galle gall galet

 • ŚWIADECTWO CNBOP Hełm: Tak
 • Producent Hełmów: MSA
3,8 / 5
(119 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: Za darmo!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?