Kategorie

Hełm strażacki Gallet F1 XF

Profesjonalny hełm z serii Gallet F1 od MSA to produkt przystosowany do pracy w najcięższych warunkach. Przy zakupie istnieje opcja samodzielnej konfiguracji.

Nowy produkt

CNBOP
3.92 1 5 118

Twoja ocena została dodana.

Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.

Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.

ocena: 3.92 / 5
Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 118

Hełm strażacki Gallet F1 XF

Świadectwo dopuszczenia CNBOP

helm-strazacki-gallet-f1-xf (2) (Copy).j

Niezawodny w każdych warunkach

Hełm strażacki Gallet F1 XF to propozycja dla wymagających, która cieszy się sporą popularnością. Nie ma w tym nic dziwnego - to hełm strażacki, który nie tylko sprawdza się w czasie gaszenia pożarów, ale również w przypadku innych akcji ratowniczych. Co więcej, posiada możliwość samodzielnej konfiguracji jest więc idealnie dopasowany do potrzeb strażaka. Przyczynił się do tego fakt wspólnych prac strażaków na całym świecie.

Zalety, które warto znać

Hełm strażacki Gallet F1 XF to bezpieczeństwo i komfort w najwyższym standardzie niezależnie od warunków eksploatacji.

Jego główną zaletą jest trwały i niezawodny mechanizm regulacji oraz występowanie w dwóch rozmiarach. Dzięki temu jest bowiem idealnie dopasowany. Co więcej, jego ergonomiczny kształt i niska waga sprawiają, że noszenie tego nowoczesnego hełmu jest naprawdę komfortowe. Zaletą hełmu jest również wyjątkowo dopasowana do potrzeb użytkowników osłona twarzy - zapewnia doskonałą widoczność, jest również bardzo wydajna i odporna na działanie temperatur i szkodliwych czynników.

Nowoczesne technologie jakich potrzebujesz

Ten wyjątkowy hełm strażacki to propozycja dla miłośników nowoczesności. Znajdziemy w nim bowiem w pełni zintegrowany moduł oświetleniowy oraz zamontowane, zintegrowane słuchawki. Dzięki nim komunikacja w czasie akcji jest lepsza niż kiedykolwiek.

Jednocześnie hełm ten zapewnia maksymalne bezpieczeństwo - wszystko to dzięki rozszerzonej ochronie termicznej i mechanicznej oraz prostym metodom pielęgnacji i konserwacji.

helm-strazacki-gallet-f1-xf (1) (Copy).j

helm-strazacki-gallet-f1-xf (Copy).jpg

chelm galle gall galet

Nazwa Czas wysyłki Cena
Wysyłka kurierem Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl Za darmo!
Polecamy inne produkty z tej kategorii :