Lista produktów marki KTH Chem

Aktywne filtry

F1 - aktywna piana do mycia karoserii 5l

F1 - aktywna piana do mycia karoserii pojazdów specjalnych o pojemności 5l. Możliwość nanoszenia ręcznie lub  za pomocą np. pianownic czy myjek ciśnieniowych.

Cena 185,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 220,00 zł

KTH chroni zdrowie strażaków

Firma KTH Chem rozpoczęła swoją działalność pod koniec 2017 roku, mając na celu produkcję specjalistycznej chemii dla strażaków. Ich pierwszym produktem był innowacyjny żel do prania, który skutecznie odkażał niebezpieczne substancje z produktów spalania. To był zupełnie nowatorski produkt w Europie. KTH Chem współpracuje z HZS hl. miasta Pragi i GoodPro, wiodącym producentem odzieży ratunkowej, aby zapewnić produkt, który nadawał się również do pralek domowych, a jednocześnie był skuteczniejszy od dostępnych na rynku produktów.

Firma opracowała również preparat F4, który wspomaga czyszczenie odblaskowych części odzieży i hełmów strażaków, zwiększając ich bezpieczeństwo. Opracowano unikalną formułę, która jest mieszaną z innymi produktami serii F. 

Już w 2018 roku produkty F5 i F4 zostały wprowadzone na rynek po intensywnych testach na mocno zabrudzonych ubraniach strażackich. Reakcje na te produkty były niesamowite, żel doskonale usuwał zanieczyszczenia i przywracał właściwości przepuszczalne membran odzieży.

W kolejnych latach firma KTH Chem wprowadzała nowe produkty do linii profesjonalnej i rozszerzała swoją sieć dystrybucji. Otrzymali także zarejestrowany znak towarowy dla swoich produktów i angażowali się w badania nad zdrowiem strażaków.

W 2020 roku wprowadzono na rynek impregnat F7, który okazał się błyskawicznym bestsellerem. KTH Chem rozpoczęło również działalność charytatywną, wydając kalendarz na rzecz straży pożarnej w Pradze.

W 2021 roku wprowadzono do serii F specjalistyczny preparat do czyszczenia węży ratowniczych - F2. KTH Chem rozpoczęło również współpracę z Armią Republiki Czeskiej.

W kolejnych latach firma stała się doradcą Ministerstwa Spraw Wewnętrznych Republiki Słowackiej w zakresie czyszczenia i dekontaminacji oraz partnerem Stowarzyszenia Dowódców JSDH. Nawiązano także partnerstwo z HZS hl. Miasto Praga i HZS Region Środkowoczeski.

KTH Chem aktywnie szkoli strażaków i stale rozwija swoją wiedzę. Obecnie dostarczają produkty do różnych instytucji, takich jak elektrownie jądrowe, szpitale,

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?