• PACZKOMAT
F7 - Impregnat do ubrań specjalnych i rękawic - 500ml - Środki do prania i dekontaminacji

F7 - Impregnat do ubrań specjalnych i rękawic - 500ml

85,00 zł brutto
69,11 zł netto

Chcesz otrzymać informację, kiedy produkt będzie dostępny?


Impregnat do rękawic oraz ubrań specjalnych - 500ml

F7, profesjonalny preparat do impregnacji poprzez napylenie na odzieży

Impregnat F7 to uzupełnienie profesjonalnej gamy specjalistycznych środków serii F o specjalistyczną impregnację. Impregnacja przywraca właściwości hydro- i olejofobowe oraz zwiększa odporność na zabrudzenia zewnętrznej tkaniny odzieży specjalnej oraz rękawicach.

Wyjątkowość impregnatu F7 tkwi przede wszystkim w unikalnej recepturze, która została oparta na bardzo wysokim stężeniem teflonu. Produkt został przebadany przez zagraniczne laboratoria, które potwierdziły jego wysoką skuteczność oraz bezpieczeństwo w stosowaniu na odzieży specjalnej. Zawarte w nim składniki są niemal identyczne z tymi używanymi przez amerykańskich strażaków podczas impregnacji ubrań specjalnych. Jednak nie tylko jego receptura sprawia, że impregnat F7 jest tak wyjątkowy. Również sposób jego aplikowania sprawia, że jest on wyjątkowy.

Dzięki nakładaniu środka wyłącznie na zewnętrzną warstwę ubrania, unikamy w ten impregnowania podszewki oraz membrany, jak ma to miejsce w czasie powszechnie wykonywanej impregnacji w kąpieli wodnej podczas prania z dodatkiem środka impregnacyjnego.  

500 ml środka F7

Jedna butelka preparatu wystarcza na wykonanie impregnacji jednego kompletu ubrania specjalnego tj. kurtki tzw. „ciężkiej” wraz ze spodniami oraz 1 parą rękawic. Proces utrwalania impregnatu może być wykonany z wykorzystaniem suszarki lub szafy suszącej (zalecany ze względu na szybkość), jak również bez specjalistycznego sprzętu, poprzez pozostawienie odzieży do pełnego wyschnięcia środka na ok 7 do 10 dni.

Ubranie pozostaje skutecznie zaimpregnowane do 30 prań.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?