• PACZKOMAT
NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500 ml - Środki do prania i dekontaminacji

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 500 ml

30,00 zł brutto
24,39 zł netto

Mydło dekontaminacyjne do oczyszczania twarzy i ciała 500l 

Mydło ścierne do dekontaminacji

NEODEKONT to wysokowydajne mydło ścierne do dekontaminacji, opracowane z myślą o miejscach pracy, w których występuje ryzyko skażenia radioaktywnego (produkt jest wykorzystywany w czeskich elektrowniach jądrowych Temelín i Dukovany) a także z myślą o użytkownikach i miejscach narażonych na ryzyko działania zanieczyszczeń powstałych przy pożarze.  

NEODEKONT – zastosowanie

- Mydło NEODEKONT to doskonały środek do oczyszczania ciała i twarzy natychmiast po akcji gaśniczej. Bardzo szybko odkaża skórę w głębszych warstwach usuwając z niej wszelkie zabrudzenia oraz produkty spalania – w tym cząsteczki rakotwórcze.
- Doskonale sprawdzi się przy odkażaniu skóry, sprzętu, narzędzi, budynków i powierzchni roboczych narażonych na skażenie radioaktywne.
- Może być stosowane jak klasyczna pasta BHP do czyszczenia powierzchni zabrudzonych np. smarami, lub olejami.  
Preparat należy zawsze stosować na sucho a pozostałości brudu i detergentu należy po użyciu obficie spłukać wodą. Po każdym myciu dodatkowo należy zadbać o odpowiednią pielęgnację skóry i użyć odpowiedniego kremu regenerującego np. kremu ARCONA.

Wydajność i skuteczność

Mydło NEODEKONT posiada wysoką wartość użytkową przy czym nie zawiera substancji uczulających mogących podrażniać skórę. Synergiczne działanie detergentów i emulgatorów w połączeniu z drobnym ścierniwem zawartym w produkcie gwarantują skuteczność i wysoką wydajność, pozwalającą na zmniejszenie dozowania i tym samym zmniejszenia ilości chemikaliów uwalnianych do środowiska.  

 

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?