Lista produktów marki Motorola

Aktywne filtry

Radiotelefon Motorola DM4401e

Dzięki obsłudze przesyłania dźwięku za pośrednictwem technologii Bluetooth do Radiotelefonu Motorola DM4401e z łatwością podłączymy bezprzewodowe akcesoria.

Radiotelefon Motorola DM4600e

Nowoczesny Radiotelefon przewoźny z kompaktowym mikrofonem Motorola DM4600e. Urządzenie z integracją transmisji głosu i danych i funkcją inteligentnego dźwięku

Radiotelefon Motorola DM4601e

Rewolucyjny Radiotelefon przewoźny Motorola DM4601e z zintegrowanym modułem GPS, Bluetooth i funkcją inteligentnego dźwięku. Pojemność na poziomie 1000 kanałów.

Radiotelefon Motorola DM4400e

Radiotelefon Motorola DM4400e pracujący w paśmie VHF. Cyfrowy trunking dla pojedynczej stacji bazowej wykorzystujący pełne możliwości systemu MOTOTRBO.

Radiotelefon Motorola DP2600e

Prezentowany Radiotelefon Motorola DP2600e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku oraz funkcje ułatwiające komunikację. Praca w paśmie VHF 136-174 Mhz

Radiotelefon Motorola DP4400e

Nasobny, cyfrowy Radiotelefon Motorola DP4400e przeznaczony dla profesjonalistów. Kompleksową łączność gwarantuje zintegrowany system transmisji głosu i danych

Radiotelefon Motorola DM2600e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM2600e z wyraźnym wyświetlaczem i funkcją inteligentnego dźwięku. W zestawie  mikrofon, uchwyt mocujący i przewód zasilający.

Radiotelefon Motorola DM1400e

Radiotelefon przewoźny Motorola DM1400e charakteryzuje się możliwością pracy w trybie analogowym i cyfrowym, doskonałą jakością dźwięku oraz większym zasięgiem.

Radiotelefon Motorola DP4401e

Radiotelefon Motorola DP4401e wyposażony został w wiele funkcji nowej generacji, w tym w wielokonstelacyjny moduł GNSS zwiększający dokładność lokalizacji.

Radiotelefon Motorola DP4601e

Solidna konstrukcja przenośnego Radiotelefonu Motorola DP4601e zabezpiecza przed wpływem wiatru, kurzu i wody (IP57). W zestawie akumulator i ładowarka.

Radiotelefon Motorola DP4800e

Radiotelefon Motorola DP4800e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, dzięki funkcji dostosowującej głośność do natężenia hałasu w otoczeniu.

Radiotelefon Motorola DP4801e

Profesjonalny Radiotelefon Motorola DP4801e z zintegrowanym systemem GPS, możliwością przesyłania danych poprzez Bluetooth i certyfikatem iskrobezpieczeństwa.

Radiotelefon Motorola - klasa sama w sobie

Motorola Solutions i tworzone przez firmę radiotelefony przewoźne oraz nasobne to synonim niezawodności podczas prowadzonych działań ratowniczo-gaśniczych przez służby ratunkowe. Wypracowana pozycja firmy w sektorze komunikacyjnym i elektronicznym stawia ją w czołówce producentów działających w tej branży. Produkty Motorola ewoluowały od najprostszych radioodbiorników samochodowych po najbardziej przyszłościowe urządzenia komunikacyjne, a oferta skierowana jest do klientów zajmujący się bezpieczeństwem publicznym i klientów komercyjnych, dla których ma znaczenie doświadczenie w zakresie innowacji firmy Motorola Solutions oraz wysoce zaawansowane i niezawodne produkty tworzone w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Aktualnie Motorola Solutions obsługuje ponad 100 000 klientów w ponad 100 krajach. Bogata oferta produktów zawiera narzędzia potrzebne do wykonania pracy w niemalże każdej firmie. Jako lider w branży Motorola projektuje i unowocześnia radiotelefony i obsługującą je infrastrukturę. Filozofia projektowania i współpraca z zawodowcami pomogła w opracowaniu produktów dla służb ratowniczych, które działają w ekstremalnych warunkach i sieci, które je niezawodnie wspierają. Motorola Solution to wytrzymałe urządzenia do ciężkiej pracy, zaprojektowane w taki sposób, aby działały bez żadnych problemów, w najtrudniejszych warunkach. Są odporne na kurz, deszcz, wstrząsy termiczne i upadek na twardą powierzchnię. W sklepie pożarniczym Strefa998.pl możecie Państwo zakupić znakomite, profesjonalne radia dwukierunkowe MOTOTRBO™ firmy Motorola Solution, zaprojektowane na potrzeby komunikacji.  Oferta obejmuje wytrzymałe urządzenia przewoźne i zaawansowane urządzenia mobilne w konkurencyjnej cenie.

Motorola Solution – radiotelefony przenośne

Radia przenośne mają krytyczne znaczenie dla operacji, gdzie liczy się niezakłócona komunikacja. Radia zbudowane są według najwyższych standardów, są niezwykle wytrzymałe i oferują doskonały zasięg, długi czas pracy akumulatora oraz szybkość reagowania pozwalając na efektywną współpracę i wydajną pracę.  Przenośny sprzęt cyfrowy Motorola MOTOTRBO™ umożliwiają zapewnienie łączności w ramach całej organizacji działań ratowniczych. Ulepszona technologia cyfrowa pozwala na zapewnienie płynności pracy w głośnych lub cichych warunkach, uzyskanie danych w czasie rzeczywistym i wyraźnej łączności głosowej. Dostępne w naszym sklepie cyfrowe MOTOTRBO™ serii DP4000e to nowa generacja cyfrowych radiotelefonów dwukierunkowych MOTOTRBO, zgodnych z normami ETSI DMR, zaprojektowanych z myślą o profesjonalistach oczekujących wysokiej wydajności, zintegrowanej komunikacji głosowej i transmisji danych w każdej sytuacji. Z zastosowanych w tej generacji sprzętu nowości (w zależności od modelu) na uwagę zasługują m. in. Bluetooth® 4.0, zintegrowana łączność Wi-Fi®, bezprzewodowa aktualizacja oprogramowania, dłuższy czas pracy akumulatora (nawet 28 h), lepszy zasięg (nawet do 8%), lepsza wodoodporność (IP68), zintegrowany akcelerometr umożliwiający korzystanie z funkcji Man Down czy śledzenie lokalizacji w pomieszczeniach, GPS.

Motorola Solution – radiotelefony przewoźne

Radiotelefony przewoźne Motorola MOTOTRBO™ zapewniają łączność zespołom ratowniczym. Dzięki zaawansowanym technologiom zapewniającym wyższy poziom działania i produktywności, radiotelefony przewoźne Motorola są rozwiązaniem pozwalającym na zapewnienie łączność całemu personelowi, gdziekolwiek się znajduje.  Radiotelefony przewoźne Motorola posiadają dwa razy większą pojemności w trybie cyfrowym, lepszą jakości dźwięku oraz zintegrowane aplikacje danych. Stanowią rewolucję w łączności dla profesjonalistów. Nieważne, jak bardzo rozproszona jest załoga - umożliwiają stałe nadzorowanie i pozwalają być w kontakcie przez cały czas. Cyfrowe radiotelefony przewoźne Motorola MOTOTRBO™ serii DM4000e zapewniają jeszcze lepszą łączność, większą wydajność i bezpieczeństwo. Dźwięk przesyłany przez Bluetooth umożliwia rozmawianie bez kabli, zintegrowana łączność Wi-Fi zapewnia możliwość zdalnej aktualizacji oprogramowania, a funkcje śledzenia w pomieszczeniach i w terenie gwarantują pełną widoczność członków zespołu. W radiotelefonach przewoźnych Motorola MOTOTRBO™ serii DM4000e zastosowano również inne nowoczesne rozwiązania takie globalny system nawigacji Multi-constellation czy bezprzewodowe aktualizowanie oprogramowania. Radiotelefony wyposażone są w potężny wzmacniacz dźwięku a technologia redukcji szumów w tle pozwala na lepsze wzajemne zrozumienie. Motorola to również doskonałe rozwiązanie dyspozytorskie. Zapraszamy do zapoznania się z przygotowaną ofertą urządzeń do komunikacji firmy MOTOROLA.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?