• PACZKOMAT
Radiotelefon Motorola DP4600e z ładowarką -  Nasobne Motorola
Radiotelefon Motorola DP4600e z ładowarką -  Nasobne Motorola
Radiotelefon nasobny Motorola DP4600e z ładowarką
Radiotelefon Motorola DP4600e z ładowarką -  wersja na pasma VHF
Radiotelefon Motorola DP4600e z ładowarką - możliwość obsługi nawet 1000 kanałów

Radiotelefon Motorola DP4600e z ładowarką

3 050,00 zł brutto
2 479,67 zł netto

Radiotelefon Motorola DP4600e z ładowarką

Przedstawiany model Motorola DP4600e to zaawansowany radiotelefon cyfrowy z serii MOTOTRBO, zaprojektowany z myślą o profesjonalistach, którzy wymagają niezawodnego i wydajnego środka komunikacji. W poniższym tekście przyjrzymy się najważniejszym cechom tego modelu oraz jego zastosowaniom w różnych sektorach.

Cechy produktu Motorola DP4600e:

Motorola DP 4600 to urządzenie, przeznaczone dla profesjonalistów, które odznacza się wieloma cechami, które przyciągają ich uwagę. Poniżej przedstawiamy szczegółowy przegląd kluczowych cech tego modelu.

 1. Technologia cyfrowa MOTOTRBO: DP4600e wykorzystuje zaawansowaną technologię cyfrową zgodną z ETSI DMR, która posiada najlepszą w swojej klasie obsługę oraz jakość dźwięku w porównaniu do tradycyjnych analogowych systemów. Technologia ta pozwala na eliminację szumów oraz statycznych dźwięków, co sprawia, że rozmowy są bardziej klarowne i zrozumiałe. Dodatkowo, zwiększa zasięg komunikacji i wydajność baterii.

 2. Wytrzymała konstrukcja: została zaprojektowana  zgodnie z normami wojskowymi z myślą o pracy w trudnych warunkach. Spełnia normy IP68, co oznacza ochronę przed wodą, pyłem oraz zalaniem. Ponadto, narzędzie jest odporne na wstrząsy i wibracje, co czyni go niezawodnym narzędziem komunikacji w ekstremalnych środowiskach.

 3. Duży, czytelny wyświetlacz: DP4600e wyposażony jest w duży, jasny wyświetlacz, który ułatwia korzystanie z urządzenia. Ekran umożliwia szybką i intuicyjną nawigację po menu oraz odczytanie informacji o stanie urządzenia, takich jak poziom naładowania baterii, jakość sygnału czy status połączeń.

 4. Bezpieczeństwo: Motorola radiotelefon cyfrowy nowej generacji posiada szereg funkcji związanych z bezpieczeństwem. Jedną z nich jest alarm "człowiek w potrzebie" (Man Down), który automatycznie wysyła sygnał alarmowy w przypadku, gdy użytkownik znajdzie się w sytuacji zagrożenia. Ponadto, DP4600e oferuje szyfrowanie rozmów, co zapewnia ochronę prywatności i bezpieczeństwo informacji. Funkcja zdalnego wyłączania urządzenia pozwala na natychmiastowe zablokowanie radiotelefonu w przypadku jego zgubienia lub kradzieży.

 5. Integracja z systemami GPS i Bluetooth: może być wyposażony w moduł GPS, który zapewnia ciągłą łączność, transmisję danych oraz umożliwia śledzenie lokalizacji użytkowników, co jest szczególnie przydatne w zarządzaniu zespołami czy koordynacji działań ratowniczych. Bluetooth pozwala na korzystanie z bezprzewodowych zestawów słuchawkowych oraz przesyłanie danych co zwiększa komfort i swobodę ruchu podczas pracy z radiotelefonem.

 1. Łatwa konfiguracja i programowanie: może być łatwo konfigurowana i programowana za pomocą dedykowanego oprogramowania oraz kabli dołączonych do zestawu. Dzięki temu użytkownicy mogą dostosować funkcje i ustawienia radiotelefonu do swoich potrzeb, a także zintegrować go z innymi systemami komunikacji.

 2. Wsparcie dla wielu trybów pracy: DP4600e obsługuje zarówno tryb cyfrowy, jak i analogowy, co pozwala na łatwe przejście między różnymi systemami komunikacji oraz współpracę z innymi radiotelefonami. W ten sposób użytkownicy mogą korzystać z zalet technologii cyfrowej, jednocześnie utrzymując kompatybilność z istniejącymi analogowymi systemami.

 3. Szeroka gama kanałów i częstotliwości vhf i uhf : oferuje obsługę nawet 1000 kanałów komunikacji oraz szeroki zakres częstotliwości, co pozwala na elastyczne dopasowanie urządzenia do wymagań danego środowiska pracy. Pozwala to na skuteczną komunikację w różnych warunkach oraz z różnymi zespołami.

 4. Roaming między strefami: roaming pozwala na automatyczne przełączanie się między strefami komunikacji w miarę przemieszczania się użytkownika. Dzięki temu zapewnia nieprzerwaną łączność oraz świetną komunikację głosową i transmisę nawet podczas pracy w obszarach o różnorodnej infrastrukturze sieci.

 5. Opcje rozbudowy i personalizacji: może być rozbudowywana o dodatkowe moduły, takie jak Wi-Fi czy tekstowe wiadomości SMS, co pozwala na jeszcze większą elastyczność i dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Podsumowując, Motorola 4600 to zaawansowany radiotelefon cyfrowy, który oferuje wiele kluczowych cech, posiadający klawisze do obsługi menu, dzięki którym sprawdzi się w różnych sektorach, takich jak służby ratownicze, budownictwo, organizacja wydarzeń, przemysł czy transport. Niezawodność, wysoka jakość komunikacji oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa czynią DP4600e idealnym wyborem dla profesjonalistów.

Zastosowania Motorola MOTOTRBO DP4600e

Radiotelefon Motorola jest używany w wielu sektorach, takich jak:

 1. Służby ratownicze: Straż pożarna, policja, pogotowie ratunkowe i inne służby ratownicze korzystają z tego modelu ze względu na jego niezawodność, jakość komunikacji oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa.
 2. Budownictwo: Firma budowlane oraz ekipy serwisowe docenią wytrzymałą konstrukcję, długi czas pracy na baterii oraz łatwość komunikacji, nawet w trudnych warunkach.
 3. Organizacja wydarzeń:  sprawdzi się w organizacji imprez masowych, takich jak koncerty czy festiwale, gdzie wymagane jest skoordynowanie pracy zespołu oraz utrzymanie bezpieczeństwa uczestników.
  1. Przemysł: W zakładach produkcyjnych i magazynach radiotelefon pozwala na szybką i efektywną komunikację między pracownikami, co przekłada się na zwiększenie wydajności komunikacji głosowej i transmisji oraz bezpieczeństwa.

  2. Transport i logistyka: Kierowcy, dyspozytorzy oraz personel zarządzający flotą pojazdów mogą korzystać z urządzenia, aby utrzymywać stały kontakt, monitorować lokalizację oraz koordynować działania w sytuacjach awaryjnych.

  Akcesoria dla cyfrowych radiotelefonów Motorola, dzięki którym dysponujesz lepszą łącznością

  Motorola oferuje szeroką gamę akcesoriów kompatybilnych z modelem DP4600e, które pozwalają na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkowników:

  1. Zestawy słuchawkowe i mikrofony: Dostępne są zarówno przewodowe, jak i bezprzewodowe zestawy słuchawkowe oraz mikrofony, umożliwiające komfortowe i bezpieczne korzystanie z radiotelefonu w różnych warunkach zapewniając głośny i wyraźny dźwięk.

  2. Ładowarki i baterie: Oferowane są zarówno jedno- i wielostanowiskowe ładowarki, jak również baterie o różnej pojemności m.in. 2100 mAh co pozwala na dostosowanie czasu pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb nawet do 28 godzin.

  3. Anteny i klipsy: W zależności od potrzeb można wybrać różne typy anten oraz klipsy mocujące, które ułatwiają przenoszenie i użytkowanie.

  4. Oprogramowanie i kablowanie: Dostępne są programy do zarządzania radiotelefonami oraz kable do konfiguracji urządzeń, co ułatwia ich personalizację i integrację z innymi systemami.

  Motorola DP4600e to zaawansowany radiotelefon cyfrowy, który sprawdzi się w wielu sektorach, takich jak służby ratownicze, budownictwo, organizacja wydarzeń, przemysł czy transport. Jego główne atuty to technologia cyfrowa, wytrzymała konstrukcja, czytelny wyświetlacz oraz zaawansowane funkcje bezpieczeństwa. Bogata oferta akcesoriów pozwala na dopasowanie urządzenia do indywidualnych potrzeb użytkowników, co czyni go uniwersalnym narzędziem komunikacji dla profesjonalistów.

Zestaw zawiera

Ładowarkę sieciową

77 (Copy).jpg

Akumulator

dp2600bateria (Copy).jpg

radiote radiotele motoro motor radiot radiotelefo motorol radiotel radiotelef radiostacja

 • Liczba kanałów: 1000
 • Zakres częstotliwości : 136-174MHz
 • Zasilanie: 7,5 V
 • Temperatura pracy : 30 ~ +60 °C
 • Średni czas pracy akumulatora : Tryb analogowy: 7 h / Tryb cyfrowy: 10,2 h
 • Zakresy częstotliwości : 136-174 MHz
 • Odstęp międzykanałowy : 12,5/20/25 kHz
 • Stabilność częstotliwości : ± 0,5 ppm
 • Czułość w trybie analogowym (SINAD dla 12 dB) Typowa: 0.3 μV (12 dB SINAD) 0.22 μV (typowa)(12 dB SINAD)
 • Czułość w trybie cyfrowym: 5% BER : 0.25 μV0.19 μV (typowa)
 • Intermodulacja (TIA603D) : 70 dB
 • Selektywność sąsiedniokanałowa (TIA603A)-1T: 60 dB przy 12,5 kHz / 70 dB przy 20/25 kHz
 • Selektywność sąsiedniokanałowa (TIA603D)-2T: 45 dB przy 12,5 kHz / 70 dB przy 20/25 kHz
 • Tłumienie sygnałów pasożytniczych (TIA603D) : 70 dB
 • Nominalna moc akustyczna : 0,5W
 • Zniekształcenia akustyczne przy nominalnej mocy akustycznej : 5% (typowe: 3%)
 • Przydźwięki i szumy: -40 dB przy 12,5 kHz / -45 dB przy 20/25 kHz
 • Charakterystyka audio : TIA603D
 • Promieniowanie pasożytnicze (TIA603D): -57 dBm
 • Zakresy częstotliwości: 136-174 MHz
 • Niska moc wyjściowa : 1W
 • Wysoka moc wyjściowa : 5W
 • Ograniczenie modulacji: ±2,5 kHz przy 12,5 kHz±4,0 kHz przy 20 kHz±5,0 kHz przy 25 kHz
 • Przydźwięki i szumy FM: -40 dB przy 12,5 kHz / -45 dB przy 20/25 kHz
 • Moc w kanałach sąsiednich: 60 dB przy 12,5 kHz / 70 dB przy 20/25 kHz
 • Zniekształcenie audio : 3%
 • Modulacja cyfrowa 4FSK: 12,5 kHz – dane: 7K60F1D & 7K60FXD
 • Typ wokodera cyfrowego : AMBE+2™
 • Protokół cyfrowy : ETSI TS 102 361 -1,-2,-3
 • Temperatura przechowywania : -40° C / +85°C
 • Szok termiczny : Per MIL-STD
 • Wilgotność : Per MIL-STD
 • Wyładowanie elektrostatyczne : IEC 61000-4-2 Poziom
 • Przenikanie pyłu i wody: IEC 60529 - IP5
4,1 / 5
(18 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?