WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Radiotelefon Motorola DP2400 PROFESSIONAL VHF cyfrowy DMR -  Nasobne Motorola
Radiotelefon Motorola DP2400 PROFESSIONAL VHF cyfrowy DMR -  Nasobne Motorola
Radiotelefon nasobny Motorola DP2400 PROFESSIONAL VHF cyfrowy DMR
Radiotelefon Motorola DP2400 PROFESSIONAL VHF cyfrowy DMR - duży głośnik z przodu oraz funkcja Inteligentny dźwięk
Radiotelefon Motorola DP2400 PROFESSIONAL VHF cyfrowy DMR - konstrukcja zabezpieczona przed wnikaniem pyłu i wody

Radiotelefon Motorola DP2400 PROFESSIONAL VHF cyfrowy DMR

Najwyższa jakość dźwięku w klasie

Radiotelefon MOTOROLA DP2400 wyróżnia się na rynku dzięki swojej najlepszej w klasie jakości dźwięku. Wyposażony w funkcję Inteligentny dźwięk, urządzenie to automatycznie dostosowuje głośność do poziomu hałasu w otoczeniu, zapewniając wyraźną komunikację nawet w najbardziej hałaśliwych środowiskach pracy. Dzięki temu, użytkownicy mogą cieszyć się krystalicznie czystym dźwiękiem bez względu na otaczające warunki.

Współdziałanie z systemami analogowymi i cyfrowymi

MOTOROLA DP2400 umożliwia płynne przejście między łącznością analogową a cyfrową, oferując użytkownikom elastyczność w adaptacji do nowych technologii. Urządzenie wspiera tryb pracy dualnej – analogowy i cyfrowy, co pozwala na wykorzystanie jednego przekaźnika do obsługi obu typów połączeń. To sprawia, że DP2400 jest idealnym wyborem dla organizacji, które przechodzą na cyfrowe systemy komunikacyjne, ale nadal potrzebują wspierać istniejącą infrastrukturę analogową.

Zaawansowane opcje komunikacyjne

Capacity Plus
Jako opcjonalne rozszerzenie, Capacity Plus pozwala na maksymalne wykorzystanie systemu MOTOTRBO poprzez cyfrowy system trunkingowy dla pojedynczej stacji bazowej. Ta funkcja umożliwia przerwanie rozmowy w celu przekazania krytycznych informacji, co jest niezbędne w sytuacjach wymagających natychmiastowej komunikacji.

IP Site Connect
IP Site Connect rozszerza możliwości systemu MOTOTRBO, umożliwiając przesyłanie głosu i danych przez Internet. Ta opcja pozwala na połączenie do 15 stacji bazowych, zapewniając efektywną komunikację między użytkownikami rozproszonymi geograficznie.

Linked Capacity Plus
Linked Capacity Plus łączy w sobie zalety Capacity Plus i IP Site Connect, tworząc rozwiązanie dla wielostacyjnych systemów trunkingowych. Umożliwia to utrzymanie łączności na rozległych obszarach, oferując jednocześnie przystępną cenowo i wysoką pojemność trunkingu.

Bezpieczeństwo i prywatność

DP2400 zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa poprzez wbudowane szyfrowanie, które chroni przed nieautoryzowanym dostępem do przekazywanych informacji. Opcjonalne rozszerzenia zwiększają ochronę prywatności, dostosowując poziom zabezpieczeń do wymagań użytkownika.

Solidna konstrukcja

Zaprojektowany z myślą o trudnych warunkach pracy, MOTOROLA 2400 spełnia normę IP55, co gwarantuje ochronę przed wnikaniem pyłu i wody. Ta solidna konstrukcja zapewnia niezawodność urządzenia w każdych warunkach, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów potrzebujących niezawodnego środka komunikacji.

Radiotelefon MOTOROLA DP2400 jest wyjątkowym urządzeniem, które łączy w sobie najlepszą jakość dźwięku, elastyczność współpracy z systemami analogowymi i cyfrowymi oraz zaawansowane opcje komunikacyjne. Jego solidna konstrukcja i zaawansowane opcje bezpieczeństwa sprawiają, że jest to idealny wybór dla profesjonalistów z różnych branż, którzy potrzebują niezawodnego i bezpiecznego narzędzia komunikacyjnego. Dzięki możliwości pracy w paśmie UHF oraz VHF, DP2400 jest wszechstronnym urządzeniem, które można dostosować do specyficznych potrzeb użytkownika oraz wymagań środowiskowych. Nie posiadając wyświetlacza, radiotelefon ten koncentruje się na prostocie obsługi i niezawodności, z trzema programowalnymi przyciskami ułatwiającymi dostęp do najważniejszych funkcji.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?