WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Filtry

Cena

Cena

  • 811,00 zł - 4 173,00 zł

Nasobne Motorola

Aktywne filtry

Radiotelefon Motorola DP2600e

Prezentowany Radiotelefon Motorola DP2600e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku oraz funkcje ułatwiające komunikację. Praca w paśmie VHF 136-174 Mhz

Radiotelefon Motorola DP4400e

Nasobny, cyfrowy Radiotelefon Motorola DP4400e przeznaczony dla profesjonalistów. Kompleksową łączność gwarantuje zintegrowany system transmisji głosu i danych

Radiotelefon Motorola DP4401e

Radiotelefon Motorola DP4401e wyposażony został w wiele funkcji nowej generacji, w tym w wielokonstelacyjny moduł GNSS zwiększający dokładność lokalizacji.

Radiotelefon Motorola DP4601e

Solidna konstrukcja przenośnego Radiotelefonu Motorola DP4601e zabezpiecza przed wpływem wiatru, kurzu i wody (IP57). W zestawie akumulator i ładowarka.

Radiotelefon Motorola DP4800e

Radiotelefon Motorola DP4800e posiada najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, dzięki funkcji dostosowującej głośność do natężenia hałasu w otoczeniu.

Radiotelefon Motorola DP4801e

Profesjonalny Radiotelefon Motorola DP4801e z zintegrowanym systemem GPS, możliwością przesyłania danych poprzez Bluetooth i certyfikatem iskrobezpieczeństwa.

Radiotelefon nasobny Motorola

Krótkofalówki marki Motorola

Krótkofalówki firmy Motorola wykorzystywane przez służby pożarnicze zapewniają łączność pomiędzy większą liczbą uczestników na dużym terenie. Do tego celu dedykowane są linie krótkofalówek o profesjonalnym przeznaczeniu. Krótkofalówki zapewniają błyskawiczną łączność i komunikację w czasie rzeczywistym. W sytuacjach krytycznych możliwości jakie dają profesjonalne krótkofalówki Motorola mogą okazać się kluczowe dla przebiegu akcji.

Krótkofalówki

Krótkofalówki Motorola to profesjonalne radiotelefony cyfrowe gwarantujące bardzo dobrą i nieprzerwaną łączność, bezpieczeństwo użytkowania i wydajność (czas pracy na jednym akumulatorze to nawet 28 godzin!). Oferujemy Państwu modele ze szczegółową specyfikacją. Krótkofalówki dostępne w naszej ofercie posiadają atest TIA-4950 dopuszczający do używania w strefach niebezpiecznych. Atutem krótkofalówek jest duży głośnik i funkcja inteligentnego dźwięku pozwalająca na automatyczne dostosowanie głośności radiotelefonu do natężenia hałasu w otoczeniu. W ofercie naszego Sklepu posiadamy wiele rodzajów krótkofalówek, które na pewno spełnią Państwa wymagania.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?