Pozostałe środki higieny

Aktywne filtry

Chusteczka odkażająca DEWIPE (1szt)

Chusteczki dekontaminacyjne De-Wipe. Dla strażaków biorących udział w akcjach gaśniczych - usuwają szkodliwą sadzę, brud i czynniki rakotwórcze ze skóry.

Cena 3,90 zł

Chusteczki dekontaminacyjne DEWIPE (40 szt.)

Chusteczki dekontaminacyjne De-Wipe. Biodegradowalne chusteczki dla strażaków biorących udział w akcjach gaśniczych - usuwają szkodliwą sadzę, brud i czynniki rakotwórcze ze skóry.

Cena 80,00 zł

NEODEKONT - mydło dekontaminacyjne 5 l

Oferujemy NEODEKONT – mydło dekontaminacyjne 5 l. Mydło dedykowane do odkażania np. skóry i narzędzi narażonych na skażenie radioaktywne. Do stosowania na sucho

Cena 220,00 zł

Środki specjalne i akcesoria do prania odzieży i higieny osobistej

W każdej jednostce ratowniczo-gaśniczej niezbędne są odpowiednie środki czystości, które doskonale sprawdzą się podczas dbaniu o higienę strażaków np. po pożarze. Jednym ze specjalnych środków higieny to wydajne mydło ścierne do dekontaminacji.  Środek został opracowany z myślą o użytkownikach i miejscach narażonych na ryzyko działania zanieczyszczeń powstałych przy pożarze. Mydło dekontaminacyjne doskonale sprawdza się przy odkażaniu skóry, sprzętu, narzędzi, budynków i powierzchni roboczych narażonych na skażenie radioaktywne. Mydło posiada wysoką wartość użytkową przy czym nie zawiera substancji uczulających mogących podrażniać skórę. Synergiczne działanie detergentów i emulgatorów w połączeniu z drobnym ścierniwem zawartym w produkcie gwarantują skuteczność i wysoką wydajność, pozwalającą na zmniejszenie dozowania i tym samym zmniejszenia ilości chemikaliów uwalnianych do środowiska. Ponadto środki specjalne dostępne w ofercie sklepu Strefa998.pl są bardzo wydajne i ekonomiczne w użytkowaniu. Produkty całkowicie niegroźne dla środowiska. Wyposażenie osobiste strażaków jest wykonane z innowacyjnych materiałów mających zapewnić (w zależności od ich przeznaczenia) maksymalne bezpieczeństwo, komfort pracy i czułość. Z tego powodu mają często konstrukcję składająca się z kilku warstw materiałów. Wielość warstw może być problematyczna w przypadku poddania rękawicy procesowi prania. Warto sięgnąć po dedykowane do tej czynności produkty. 

Piłka do prania rękawic - zastosowanie

Piłka do prania rękawic włożona do środka rękawicy zapobiega jej zbijaniu się. Rękawica z piłką nie ulegnie odkształceniu, środek czyszczący dotrze do każdego miejsca, efekt prania zostanie znacznie poprawiony a rękawice posłużą na dłuższy czas nie tracąc swoich właściwości. W Strefa998 produkty do higieny posiadają atesty PZH oraz spełniające normy bhp! Dodatkowo w ofercie sklepu posiadamy specjalne akcesoria wspomagające pranie odzieży strażackiej.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?