W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Pralka WHIRLPOOL  AWG 1112 S/PRO 11kg -  Pralki i suszarki dla Straży

Pralka WHIRLPOOL AWG 1112 S/PRO 11kg

4 526,40 zł brutto
3 680,00 zł netto

Pralka WHIRLPOOL  AWG 1112 S/PRO

Komercyjne pralki i suszarki Whirlpool zostały stworzone w taki sposób, aby były trwałe i wytrzymałe oraz mogły pracować nawet w najcięższych warunkach.

Czym cechują się pralki Whirlpool AWG 112 S/Pro

Urządzenia są przeznaczone do długoterminowego, częstego użycia. Posiadają prosty interfejs użytkownika z symbolami, które pomogą wybrać odpowiedni program prania. Pralki Whirlpool tej serii posiadają dedykowaną serię specjalnych programów do ubrań roboczych.

Inteligentne czujniki 6-ty Zmysł dostosowują program i zużycie zasobów do aktualnej masy i rodzaju załadunku. Oszczędność nawet do 50% czasu, energii i wody. Pralka Whirlpool pozwala obniżyć koszty działania remizy.
Technologia Soft Move wraz z czujnikami 6-ty Zmysł dynamicznie reaguje i ustawia ruch bębna by zapewnić doskonałą ochronę materiałów.

Pralka Whirlpool cechuje się znaczną trwałością. To wytrzymałe urządzenie przeznaczone do długoterminowego, częstego użycia. Posiadają prosty interfejs użytkownika z symbolami, które pomogą wybrać odpowiedni program prania. Pralki Whirlpool posiadają dedykowaną serię specjalnych programów do prania ubrań roboczych.

Zarówno pralnice jak i suszarki WHIRLPOOL zwiększają odporność i wytrzymałość odzieży wykorzystywanej podczas działań ratowniczo-gaśniczych. Planując remonty strażnic warto zastanowić się nad ich zakupem.

Wzornictwo i główne parametry

Kod produktu AWG 1112 S/PRO
12NC 859991538480
Kod F F153848
EAN 8003437263132
Wtyczka  Schuko
Kolor  Srebrny
Pojemność (kg) 11
Maksymalna szybkość wirowania 1200 rpm
Klasa jakości prania A
Klasa jakości wirowania B
Objętość bębna (l) 77
Rodzaj napędu Direct Drive
Ograniczenie hałasu Best Zen
Ochrona przed wodą  Full Aquastop: Kosz + 1 Eltek
Regulowane nóżki Tak- wszystkie
Kolor interfejsu użytkownika Czarny
Kolor ramy drzwi Chromowany
LED Biały
Kolor drzwi Czarny

pralk

3,6 / 5
(15 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć