W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Piłka do prania rękawic -  Środki do prania i dekontaminacji

Piłka do prania rękawic

6,00 zł brutto
4,88 zł netto

Piłka do prania rękawic

Wyposażenie osobiste strażaków jest wykonane z innowacyjnych materiałów mających zapewnić (w zależności od ich przeznaczenia) maksymalne bezpieczeństwo, komfort pracy i czułość. Z tego powodu mają często konstrukcję składająca się z kilku warstw materiałów. Wielość warstw może być problematyczna w przypadku poddania rękawicy procesowi prania. Warto sięgnąć po dedykowane do tej czynności produkty. Piłka do prania rękawic włożona do środka rękawicy zapobiega jej zbijaniu się. Rękawica z piłką nie ulegnie odkształceniu, środek czyszczący dotrze do każdego miejsca, efekt prania zostanie znacznie poprawiony a rękawice posłużą na dłuższy czas nie tracąc swoich właściwości.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 15,99 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć