Zestaw lądowy do usuwania rozlewów ropopochodnych -  Sorbenty, ADR

Zestaw lądowy do usuwania rozlewów ropopochodnych

Zestaw do usuwania substancji ropopochodnych na drodze

W jaki sposób oczyścić drogę po rozlanej benzynie, oleju czy ropie? Każda jednostka musiała chociaż raz zmierzyć się z podobnym, wcale niełatwym, zadaniem. Jednak z pomocą przychodzi AQUAQUICK 2000 - bezbarwny płyn, z którego pomocą każdy strażak sprawnie oraz efektywnie usunie płyny ropopochodne z drogi.

Używanie płynu z zestawu do usuwania rozlewów ropopochodnych

Użycie płynu zależy od tego, jaką metodą strażacy chcą usunąć rozlane substancje ropopochodne. Niektórzy zalecają rozcieńczanie zimną wodą w stosunku 1:50 przy niskim ciśnieniu podawania, inni zaś preferują nawet stosunek 1:350, gdzie woda jest gorąca, a ciśnienie podawania jest wysokie. Płyn AQUAQUICK 2000 szybko i sprawnie odtłuszcza powierzchnię drogi z uwagi na emulgację cząstek oleju, ropy z cząstkami wody i z samym płynem. Jednocześnie droga nie jest w żaden sposób niszczona, a cały proces jest w stu procentach ekologiczny i bezpieczny zarówno dla środowiska, jak i dla osób, które go przeprowadzają. Co więcej, wszystkie jego składniki są naturalne, co sprawia, że nawet wdychanie jego oparów nie jest szkodliwe.

Wielofunkcyjny odtłuszczacz z zestawu do usuwania rozlewów ropopochodnych

Niezależnie od tego, jaki rodzaj substancji właśnie rozlał się na drodze, AQUAQUICK 2000 poradzi sobie ze wszystkimi kombinacjami węglowodorów, nie niszcząc jednocześnie metali, plastików ani innego typu powłok. Nie ulega więc wątpliwości, że AQUAQUICK 2000 to podstawowy środek do usuwania resztek tłuszczy z powierzchni drogowych czy ulicznych. Kupując pięć litrów tego płynu, otrzymasz bezpłatnie dwudziestokilogramowy worek granulatu mineralnego Damolin oraz dziewięciolitrowy rozpylacz Kwazar.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?