Multisorb 20kg -  Sorbenty, ADR

Multisorb, dwadzieścia kilogramów dobrej jakości sorbentu

Multisorb to sorbent sypki w postaci dużych granulek w kolorze jasnoszarym. Nie emituje on zbyt wielu pyłów, ma bardzo wysoką zdolność wchłaniania, a przy tym jego obsługa jest bardzo łatwa: począwszy od transportu, a kończąc na stosowaniu. Tutaj bardzo skomplikowane instrukcje nie mają racji bytu, a każdy strażak będzie mógł włączyć się do pomocy wraz z sorbentem.

Właściwości Multisorbu

Granulki Multisorb wytwarzane z drobno zmielonego alganitu po wchłonięciu płynu nie ulegają rozkładowi. Same granulki mają wielkość od 0,6mm do 3,4mm i są przeznaczone do usuwania wszelkiego rodzaju wycieków. Niezależnie od tego, czy rozlał się płyn przemysłowy, zawiesina wodna, czy benzyna, a może nawet rozpuszczalnik - Multisorb poradzi sobie ze wszystkim dzięki swoim fenomenalnym właściwościom absorpcyjnym oraz mechanicznym.

Przeznaczenie Multisorbu

Granulki przeznaczone są do stosowania w praktycznie każdych okolicznościach: wewnątrz oraz zewnątrz, pod maszynami, na placach manewrowych, przy nieszczelnych pojemnikach. Wystarczy użyć sorbentu i poczekać, aż wchłonie on rozlany płyn - powierzchnia w mig stanie się sucha i czysta, a przy tym bezpieczna dla przechodniów oraz samochodów. Multisorb jest często używany nie tylko przez strażaków, ale też i w sektorze energetycznym, sprzątania, serwisowym, transportowym oraz ogólnie w większości branż przemysłowych, gdzie istnieje ryzyko rozlania jakiejś substancji. Posiada przy tym, oczywiście, atest PZH.

Specyfikacja produktu

Surowiec alganite, gęstość nasypowa 660 g/l, granulacja 0.6-3.4 mm, opakowanie worek 20 kg.
Zdolność wchłaniania wg AFNOR NF T 90-361 dla wody 101%, dla oleju napędowego 104%.
Trwałość 5 lat od daty produkcji w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu.
Przechowywać z dala od wilgoci.

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?