Bosak składany aluminiowy -  Sprzęt pomocniczy

Bosak składany aluminiowy

577,00 zł brutto
469,11 zł netto

Bosaki składane są niezbędne! 

Bosaki są podstawowym sprzętem burzącym wykorzystywanym przy pożarach budynków.

Bosak aluminiowy pozwala na wykorzystanie tego urządzenia w pełni jego możliwości. Lekki, składany, zakończony hakiem z kutej stali. Dwuczęściowy trzonek wykonany został ze stopu aluminium, posiada również prążkowane sekcje, które znacznie poprawiają chwytność. Bosaki od lat są niezbędnymi towarzyszami strażaków, a ich wielofunkcyjność jest niezbędna podczas wszelkiego rodzaju akcji. Proste w użyciu, wytrzymałe i niezawodne bosaki są podstawą przy wielu sytuacjach mogących spotkać strażaków. Jak każdy tego typu produkt jest on przystosowany do działań w środowisku wodnym, hak został wykonany z kutej stali nierdzewnej. Model ten można złożyć by zajmował znacznie mniej miejsca, zmniejsza wtedy długość prawie o połowę.

bosak składany aluminiowy

Bosak strażacki

Bosak strażacki jest podstawowym sprzętem burzącym wykorzystywanym przy pożarach budynków. Bosak jest składany, zakończony hakiem z kutej stali. Dwuczęściowy trzonek wykonany został ze stopu aluminium, posiada również prążkowane sekcje, które zapewniają komfort podczas chwytu. 

Bosaki od lat są niezbędnymi towarzyszami strażaków, a ich wielofunkcyjność jest niezbędna podczas wszelkiego rodzaju akcji. Proste w użyciu, wytrzymałe i niezawodne bosaki są podczas akcji pożarniczych. Bosak strażacki przystosowany jest do działań w środowisku wodnym, a hak został wykonany z kutej stali nierdzewnej. Model ten można złożyć, aby zajmował znacznie mniej miejsca - zmniejsza wtedy długość prawie o połowę.

Specyfikacja produktu

Waga - 2,8 kg
Długość robocza - 4050 mm
Długość po złożeniu - 2150 mm
Materiał, z którego wykonano uchwyt - stop aluminium
Materiał, z którego wykonano hak - kuta stal

bosa bos

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?