W przypadku pilnej dostawy, prosimy o kontakt.

close
Nożyce do prętów STANLEY 900mm -  Sprzęt pomocniczy

Nożyce do prętów STANLEY 900mm

287,00 zł brutto
233,33 zł netto

Nożyce do prętów STANLEY 900mm rękojeść rurowa

Nożyce do cięcia prętów STANLEY 900mm rękojeść rurowa Nożyce do prętów STANLEY wykonane zostały z rękojeści rurowej pokrytej wygodnym uchwytem z tworzywa sztucznego. Szczęki wykonane zostały ze stali chromowo-molibdenowej o zdolności cięcia do 160 kg/mm2. Możliwa jest również regulacja szczęk w celu zapewniająca wygodę pracy. Nożyce mają długość 91 cm oraz ważą 5,45 kg.  

Zastosowanie nożyc do cięcia prętów

Nożyce do cięcia służą do przecinania wszelkiego rodzaju prętów ze stali węglowej oraz stopowej. Przydatne przy pracach zbrojeniowych w budownictwie, przy cięciu drutów i łańcuchów. Nożyce to sprzęt przydatny podczas akcji ratowniczo-gaśniczych. Produkt zapewnia komfort podczas pracy strażaków w ciężkich warunkach. Sprawdza się w trudnych warunkach akcji. Nożyce do cięcia wyróżniają się dużą odpornością zmęczeniową. Nożyce często są poddawane dużym obciążeniom. Lista odpornych nożyc jest długa, a znajdują się na niej między innymi nożyce do prętów renomowanej firmy Stanley. Nożyce do cięcia prętów to sprzęt niezastąpiony w wyposażeniu jednostek ratownicz-gaśniczych.

SPECYFIKACJA PRODUKTU:
Wygodna rękojeść z tworzywa sztucznego
Szczęki ze stali chromowo-molibdenowej
Szczęki o zdolności cięcia do 16 kg/mm2
Regulacja szczęk
Długość nożyc: 91cm
Waga nożyc: 5,45kg

5 / 5
(1 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć