Środki do konserwacji ubrań i sprzętu

Aktywne filtry

F4 - emulsja do czyszczenia odblasków 500 ml

F4 - emulsja do wstępnego czyszczenia odblasków 500 ml. Emulsja skutecznie usuwa z odblaskowych elementów ubrań specjalnych sadzę i uboczne produkty spalania.

Cena 26,00 zł

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych 1l

F3 - odplamiacz do ubrań specjalnych i innych tekstyliów zanieczyszczonych substancjami ropopochodnymi lub tłuszczami pochodzenia naturalnego. Pojemność 1l.

Cena 85,00 zł

F15 - płyn do czyszczenia hełmów i masek 1l

F15 – 1l profesjonalny płyn do czyszczenia strażackich hełmów i masek aparatów a także wnętrza butów specjalnych. Do użycia w formie roztworu lub aktywnej piany

Cena 70,00 zł

Środki czystości do konserwacji ubrań i sprzętu to nieodzowny element wyposażenia jednostek strażackich

Środki do prania i dekontaminacji są niezbędnym wyposażeniem każdej jednostki ratowniczo-gaśniczej. Te specjalistyczne produkty pozwalają utrzymać ubrania specjalne i sprzęt w czystości. Nasze środki do konserwacji i sprzętu pozwalają dbać o zdrowie, ponieważ są zgodne z zaleceniami profilaktyki nowotworowej! W ofercie sklepu Strefa998 znajdą Państwo środki do prania ubrań specjalnych z membraną, odplamiacze do ubrańemulsję do czyszczenia pasków odblaskowych oraz impregnaty do ubrań specjalnych i rękawic. Profesjonalne środki do konserwacji są również do zastosowania w domu. Preparaty oferowane przez nas są łatwe w użyciu, dlatego można je stosować w domowych warunkach, w profesjonalnych pralnicach, lub zwykłych pralkach. Ponadto emulsje do czyszczenia odblasków sprawdzą się idealnie również do  czyszczenia kurtek, spodni, kasków ratunkowych oraz innych powierzchni wyposażonych w elementy odblaskowe, z których wymagane jest szybkie i skuteczne usunięcie brudu pochodzącego z ubocznych produktów spalania. Środki do konserwacji ubrań i sprzętu są najwyższej jakości i bez problemu utrzymają odpowiedni poziom higieny. W Strefa998 polecamy środki do konserwacji ubrań i sprzętu posiadające atesty PZH oraz spełniające normy bhp!

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?