Szelki bezpieczeństwa P-34EL -  Szelki bezpieczeństwa
Szelki bezpieczeństwa P-34EL -  Szelki bezpieczeństwa
Szelki bezpieczeństwa P-34EL -  Szelki bezpieczeństwa do ratownictwa wysokościowego

Szelki bezpieczeństwa P-34EL

212,00 zł brutto
172,36 zł netto

Szelki bezpieczeństwa P-34EL

Szelki do ratownictwa wysokościowego

Ratownictwo wysokościowe niesie ze sobą ryzyko urazu związanego z upadkiem z wysokości. Z uwagi na miejsce czynności – działania bywają skomplikowane, bardziej niebezpieczne od czynności wykonywanych na ziemi, wymagają dużej wiedzy ratowników oraz zastosowania specjalistycznego sprzętu dedykowanego typowo do asekuracji.
Szelki bezpieczeństwa zaliczają się grupy wyposażenia indywidualnego, chroniącego przed upadkiem z wysokości. Standardowo szelki wykonane są z odpowiednio zszytych odcinków taśm poliamidowych połączonych ze sobą za pomocą klamer. Szelki bezpieczeństwa to podstawowy i jakże konieczny element zabezpieczenia strażaków pracujących na wysokości.

Szelki P-34EL

Szelki bezpieczeństwa wykonane z mocnych taśm poliestrowych z dwoma elementami zaczepowymi - przednią i tylną stalową klamrą zaczepową i regulacją pasów udowych, pasów barkowych i pasa piersiowego. Miękka profilowana poduszka w udach oraz w taśmach ramiennych zapewnia komfort użytkowania. Elastyczne taśmy udowe.

Specyfikacja produktu

cm M-XL XXL
A 75-120 80-140
B ------- --------
C 60-75 65-90
H 55-75 65-85
W 1600 g 1700 g

szelk

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?