W związku z aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close
Szelki bezpieczeństwa P-90 -  Szelki bezpieczeństwa

Szelki bezpieczeństwa P-90

525,21 zł brutto
427,00 zł netto

Szelki bezpieczeństwa P-90

Akcja na wysokości?

W takim razie w wyposażeniu każdego strażaka, który bierze w niej udział, powinny znaleźć się szelki bezpieczeństwa - to podstawowy składnik sprzętu. Chroni on, jak sama nazwa wskazuje, przed upadkiem z wysokości, pozwalając na stabilne przyczepienie siebie do górskiej ściany.

Wyposażenie

Szelki bezpieczeństwa P-70 zostały wyposażone w przedni oraz tylny punkt zaczepowy. Nie zabrakło regulacji pasów udowych, pasa biodrowego, a nawet pasów barkowych. Ciekawostką są automatyczne klamry łączącoregulacyjne czy punkty zaczepowe do pracy w podwieszeniu zgodne z normą PN-EN 813. Nie zabraknie także pasa do pracy w podparciu z bocznymi klamrami zaczepowymi, który jest zgodny z normą PN-EN 358, co gwarantuje bezpieczeństwo pracy strażaka na wysokości, a zarazem powodzenie akcji pożarniczej. Szelki dostępne są w dwóch rodzajach rozmiarów.

Specyfikacja produktu

Rozmiar
M-XL
XXL

Waga
M-XL - 1950 g
XXL - 2030 g

szelk

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem

    Wysyłka kurierem

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 17,90 zł

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć