Szelki bezpieczeństwa

Aktywne filtry

Szelki bezpieczeństwa P-80 mX

Szelki bezpieczeństwa P-80 z ergonomiczną podkładką na plecy i uda oraz pasem biodrowym. Szelki posiadają certyfikat CE. Rozmiar M-XL (średni) lub XXL (duży).

Cena 551,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-81

Szelki bezpieczeństwa P-81 do ochrony przed upadkiem z wysokości posiadają podkładkę na plecy i uda oraz pas biodrowy. Szelki są ergonomiczne i wygodne.

Cena 551,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-90

Szelki bezpieczeństwa P-90 bogato wyposażenie w m.in. punkty zaczepowe do pracy w podwieszeniu i automatyczne klamry łączącoregulacyjne. Rozmiar M-XL i XXL.

Cena 525,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-70

Szelki bezpieczeństwa P-70 dostępne w rozmiarach M-XXL. Szelki wyposażone w m.in. automatyczne klamry łączącoregulacyjne oraz przedni i tylny punkt zaczepowy.

Cena 500,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-05S

Oferujemy Szelki bezpieczeństwa P-05S dostępne w rozmiarach M-XL i XXL. Taśmy wykonane z poliamidu/poliestru 45mm, klamry stalowe ocynkowane, nici poliestrowe.

Cena 213,00 zł

Szelki bezpieczeństwa P-34EL

Szelki bezpieczeństwa P-34EL z regulowanymi pasami udowymi, barkowymi i pasem piersiowym. W udach i taśmie ramiennej miękka, zapewniająca komfort poduszka.

Cena 212,00 zł

Szelki Bezpieczeństwa P-32PRO

Profesjonalne Szelki Bezpieczeństwa P-32PRO z podkładkami na barki i uda oraz pasem biodrowym wyposażone w tylną klamrę zaczepową i przedni punkt zaczepowy.

Cena 295,00 zł

Szelki bezpieczeństwa

Często w pracy strażaka trzeba pracować na wysokościach. Podczas takiej akcji bezpieczeństwo zapewniają zestawy asekuracyjne. Najważniejszym elementem takiego zestawu są szelki bezpieczeństwa. W ofercie naszego Sklepu dostępne są szelki bezpieczeństwa, które pozwalają na sprawną, a także bezpieczną pracę w różnych dziedzinach. Przykłady zawodów, w których wykorzystywane są szelki bezpieczeństwa to przede wszystkim ratownicy w straży pożarnej, elektrycy, stolarze, a także rzemieślnicy czy osoby z dziedziny przemysłu. Osoby pracujące na wysokościach wykorzystują szelki bezpieczeństwa na słupach wysokiego napięcia lub antenach, bądź na wielopiętrowych budynkach.

Szelki bezpieczeństwa jako niezbędnik wyposażenia

Oferowane szelki w naszym Sklepie doskonale sprawdzą się podczas najtrudniejszych zadań wykonywanych na wysokościach. Szelki bezpieczeństwa to specjalnie zaprojektowana uprząż, która chroni użytkownika przed upadkiem z wysokości. Szelki bezpieczeństwa z oferty naszego Sklepu posiadają pasy piersiowe i udowe, zabezpieczające strażaka pracującego na wysokości. Oczywiście posiadają też tylną klamrę zaczepową. Szelki są profesjonalnie zaprojektowane. Dzięki temu osiągnięto nie tylko niezawodność i bezpieczeństwo, ale także wygodę użytkowania. Posiadanie szelek bezpieczeństwa zapewnia Państwu komfort podczas wykonywanych prac wysokościowych, a także zmniejsza ryzyko wypadków. Szelki bezpieczeństwa to akcesoria, która zalicza się do grupy wyposażenia indywidualnego. Ten szczególny dla pracy alpinistów produkt dopasowuje się do ciała podtrzymując je, a w sytuacji zagrożenia chroni przed upadkiem z wysokości.

Specyfikacja szelek bezpieczeństwa

W ofercie naszego Sklepu przedstawiamy państwu różne modele szelek bezpieczeństwa. Specyfikacja szelek bezpieczeństwa jest zależna od modelu, który Państwa interesuje. Szelki bezpieczeństwa dobieramy na podstawie rozmiarów zaczynających się od M a kończąc na XXL. Dzięki dostępnej gamie rozmiarów polecanego Państwu produktu jakim są szelki bezpieczeństwa, możemy zapewnić każdej osobie idealnie dobrany rozmiar. Istotną informacją jest, iż każdemu rozmiarowi szelek bezpieczeństwa odpowiada odpowiednia waga. Wiąże się to z komfortem wykonywanej pracy oraz odpowiednimi warunkami, które musi spełnić osoba będąca na wysokości.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?