WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Extractor - aspirator jadu - Sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1

Extractor - aspirator jadu

105,00 zł brutto
85,37 zł netto

Extractor - aspirator jadu

Aspirator - lekka pompka ssąca
Aspirator jadu jest niezbędnym wyposażeniem apteczki nie tylko ratowników ale też leśników czy turystów. Jest bardzo prosty w użyciu a przy tym niezwykle skuteczny.
Aspirator składa się z małej, lekkiej pompki ssącej, której zadaniem jest bezbolesne i bezinwazyjnie usunięcie jadu i toksyny a tym samym zapobiegnie skutkom ukąszeń owadów takich jak osy, szerszenie, pszczoły, komary czy mrówki, żmij, pająków rodzimych i jadowitych, jadowitych ryb, skorpionów. Urządzenie pomoże również odessać kleszcza w całości.
Mechanizm działania opiera się na wytworzeniu w miejscu użycia podciśnienia, dzięki któremu dochodzi do odessania toksyn a także wstrzymaniu krążenia krwi w lokalnej sieci naczyń włosowatych - zapobiegając ich rozprzestrzenianiu po organizmie.

Do obowiązków jednostek Straży Pożarnej należy udział w zdarzeniach z udziałem osób poszkodowanych, którym profesjonalnie przeszkolony ratownik jest w stanie uratować zdrowie a nawet życie. Aby akcja ratownicza przebiegła sprawnie i przyniosła pożądany skutek niezbędnym jest zaopatrzenie jednostki w niezawodny sprzęt i akcesoria potrzebne do udzielenia Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?