• PACZKOMAT
Opaska zaciskowa taktyczna - Sprzęt uzupełniający do zestawu PSP R1

Opaska zaciskowa taktyczna

105,00 zł brutto
85,37 zł netto

Opaska zaciskowa taktyczna – pomocna w nagłych przypadkach

W ofercie naszego sklepu Strefa998 dostępna jest opaska zaciskowa taktyczna, stworzona z myślą o ratownikach i Strażakach. Opaska bardzo dobrze się sprawdza przy tamowaniu krwotoków tętniczych i żylnych z kończyn.

Szybkie tamowanie krwotoków

Jednym z największych atutów naszej opaski zaciskowej jest jej łatwość użycia. Możliwość założenia opaski jedną ręką znacząco przyspiesza działania ratowników w sytuacjach awaryjnych. Dodatkowo, zapięcie opaski jest zaprojektowane tak, aby wyeliminować ryzyko przypadkowego odpięcia. Opaska posiada także specjalne miejsce na zapisanie czasu jej założenia, co jest ważne dla dalszego leczenia i monitorowania stanu poszkodowanego.

Oferowany przez nas produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Opaska jest lekka oraz kompaktowa i umożliwia łatwe przenoszenie i przechowywanie w zestawach ratunkowych.

Komplet zawiera dwie opaski zaciskowe

W zestawie oferowanym przez Strefa998 znajdują się dwie opaski zaciskowe taktyczne. Posiadanie dwóch opasek daje możliwość udzielenia pomocy większej liczbie poszkodowanych jednocześnie.

Wybierz opaskę uciskową na Strefa998

Jeśli szukasz narzędzi do tamowania krwotoków, opaska zaciskowa taktyczna jest idealnym wyborem. Zamów komplet opasek już dziś. Przekonaj się, jak nasze produkty mogą zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo Twojej pracy.

Sprawdź naszą ofertę i wybierz produkt, który najlepiej odpowie na Twoje potrzeby. Zapewnij sobie najwyższy poziom przygotowania do działania w każdej sytuacji!

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?