WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

  • PACZKOMAT
Spinki do koszuli  osp

Spinki z logo ZOSP do mankietów koszuli

28,00 zł brutto
22,76 zł netto

Spinka z logo ZOSP do mankietów koszuli - styl i tradycja

Spinka do mankietów z logo OSP to wyjątkowy dodatek, który łączy w sobie elegancję i dumę z przynależności do Ochotniczej Straży Pożarnej. Idealna dla każdego strażaka i miłośnika straży pożarnej, ta spinka do mankietów jest doskonałym wyborem na upominek lub jako element wzbogacający własną garderobę.

Wyjątkowa jakość i design

Metalowa elegancja

Wykonana z wysokiej jakości metalu, nasza spinka do mankietu gwarantuje trwałość i wytrzymałość. Jej błyszcząca powierzchnia dodaje klasy każdej koszuli, a solidne wykonanie zapewnia, że spinka będzie służyć przez lata.

Unikalny design z logo ZOSP

Design spinki z logo ZOSP stanowi wyraz szacunku dla tradycji i wartości, jakie reprezentuje Ochotnicza Straż Pożarna. To nie tylko dodatek do stroju, ale także symbol przynależności do społeczności strażaków.

Idealny wybór na specjalne okazje

Dodatek z charakterem

Spinka do mankietów z logo OSP to idealny wybór dla osób, które cenią sobie oryginalność i chcą wyróżnić się podczas oficjalnych uroczystości, spotkań czy w pracy. Dodaje ona charakteru każdemu strojowi, jednocześnie pozostając dyskretnym, ale zauważalnym akcentem.

Praktyczny i stylowy prezent

Szukasz wyjątkowego prezentu dla strażaka lub miłośnika pożarnictwa? Spinka do mankietów z logo ZOSP jest doskonałym wyborem, który z pewnością zostanie doceniony. To praktyczny i stylowy dodatek, który łączy w sobie elegancję z duchem służby.

Spinka do mankietów z logo ZOSP to więcej niż tylko dodatek do koszuli. To wyraz dumy i przynależności do ważnej społeczności, jaką jest Ochotnicza Straż Pożarna. Wybierz spinkę z naszej oferty i podkreśl swoją indywidualność oraz szacunek dla tradycji strażackiej.

0 / 5
(0 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Paczkomaty InPost

    Paczkomaty InPost

    48h - 72h

    Koszt wysyłki: 13,99 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?