WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

 • PACZKOMAT
Imiennik koszarowy OSP - Dodatki OSP

Imiennik koszarowy OSP

11,00 zł brutto
8,94 zł netto
Czas realizacji 7-21 dni

Haftowany imiennik OSP - podkreśl swoją tożsamość

Haftowany imiennik OSP to kluczowy element umundurowania każdego członka Ochotniczej Straży Pożarnej, łączący w sobie wysoką funkcjonalność z osobistym akcentem. Wykonany z najwyższą precyzją, imiennik w kolorze czarnym, zdobiony danymi osobowymi wyhaftowanymi srebrną nicią, nie tylko zapewnia łatwą identyfikację, ale także dodaje prestiżu i profesjonalizmu.

Wyjątkowa jakość i design

Elegancja i trwałość

Nasz haftowany imiennik OSP wyróżnia się eleganckim designem i trwałością. Wykorzystanie srebrnej nici do haftowania danych osobowych nie tylko zapewnia doskonałą czytelność, ale także nadaje imiennikowi wyjątkowy charakter. Czarny kolor tła gwarantuje uniwersalność oraz pasuje do każdego elementu umundurowania.

Personalizacja dla każdego strażaka

Oferujemy pełną personalizację imiennika, co oznacza, że każdy członek OSP może mieć swój unikalny imiennik z indywidualnymi danymi. To doskonały sposób na wyróżnienie się i podkreślenie swojej roli w zespole.

Niezbędny element dla członków OSP

Identyfikacja i zjednoczenie

Haftowany imiennik OSP to nie tylko sposób na indywidualną identyfikację, ale również element zjednoczenia członków straży. Noszenie imiennika podczas działań operacyjnych, uroczystości czy spotkań zwiększa poczucie przynależności do grupy.

Wybierając haftowany imiennik OSP, inwestujesz w element, który zwiększa twoją rozpoznawalność, podkreśla profesjonalizm oraz wzmacnia poczucie przynależności do ważnej społeczności. To praktyczne i eleganckie rozwiązanie dla każdego strażaka, który chce wyrazić dumę ze swojej służby.

Dane, które mają znajdować się na miejscowniku prosimy umieścić w komentarzu do zamówienia. 
Czas realizacji 14-21 dni

imienn imien

4,2 / 5
(10 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
 • Paczkomaty InPost

  Paczkomaty InPost

  48h - 72h

  Koszt wysyłki: 13,99 zł

 • Wysyłka kurierem GLS

  Wysyłka kurierem GLS

  Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

  Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?