Wyjściowy identyfikator imienny OSP na europinsy -  Dodatki OSP

Wyjściowy identyfikator imienny OSP na europinsy

31,00 zł brutto
25,20 zł netto

Wyjściowy identyfikator imienny OSP polimerowy na europinsy

Identyfikator do mundurów Ochotniczej Straży Pożarnej

Wyjściowy identyfikator imienny do munduru Ochotniczej Straży Pożarnej jest z tworzywa polimerowego na pinsy, dzięki temu nasz identyfikator jest stabilnie zamocowany.

Identyfikatory wykonywane są w wymiarach tj. długość 70-100 mm (w zależności od długości nazwiska), wysokość identyfikatora 13 mm, wysokość liter nazwiska 20 pkt (5 mm), obwódka 1,3 mm. Na identyfikatorze imiennym wykorzystywana jest wyraźna i klasyczna czcionka bezszeryfowa Arial. Tło jest w kolorze granatowym, litery i obwódka koloru srebrnego.

Identyfikator imienny do munduru

Identyfikatory imienne do munduru Ochotniczej Straży Pożarnej wykonane są na aluminium z nadrukiem UV, który pokrywany jest żywicą polimerową. Nadruk UV sprawia, że kolor utrzymywany jest nawet do kilku lat, a pokrycie polimerowe zachowuje efekt 3D.

Dzięki odpowiedniemu składowi żywicy powłoka jest odporna na zarysowania. Natomiast zapięcie na pinsy składające się ze szpilki i zapinki sprężynowej umożliwia przepinanie identyfikatora. Pinsy zapewniają doskonałą przyczepność na mundurze – nie zagniatają umundurowania i są stabilne. Produkt wykonywany jest estetycznie i z najlepszych jakości materiałów.

Czas realizacji - 14/21 dni 

Dane, które mają znajdować się na identyfikatorze prosimy umieścić w komentarzu do zamówienia.

4,4 / 5
(9 ocen)
Kupiłeś/aś ten produkt?

Podziel się swoją opinią z innymi

Napisz opinię
Opinie o produkcie
  • Wysyłka kurierem GLS

    Wysyłka kurierem GLS

    Informacje dotyczące terminu dostawy - sklep@strefa998.pl

    Koszt wysyłki: 19,90 zł

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?