W związku z ogromnym zainteresowaniem ofertą oraz aktualną sytuacją na rynku,  prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności asortymentu.

close

Filtry

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 65,00 zł

Dodatki OSP

Aktywne filtry

Krawat OSP Znak OSP

Prezentowany Krawat OSP Znak OSP w kolorze czarnym z naszytym logo to dodatek niezbędny dla każdego członka ale też miłośnika Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,73 zł

Pas główny skórzany (oficerski)

Oferujemy Pasy główne (oficerske) z klamrą w kolorze złotym – przeznaczone dla członków PSP oraz w kolorze srebrnym – dla OSP. Pasy wykonane z barwionej skóry.

Cena 65,00 zł

Sznur galowy

Uszyty z wysokiej jakości tworzyw sznur galowy dla OSP to dodatek do munduru, stanowiący ważny element wyróżniający Strażaków podczas oficjalnych uroczystości.

Cena 52,89 zł

Sznur do koszuli

Prezentowany Sznur do koszuli w kolorze biało-niebieskim będzie niezwykle eleganckim dodatkiem do munduru letniego członka Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,73 zł

Pagony do koszuli OSP

Pagony do koszuli z logo OSP to naramienniki pozwalające na elegancką identyfikację członka OSP m.in. podczas formalnych uroczystości z udziałem innych służb.

Cena 15,00 zł

Spinka do krawata

Spinka do krawata z logo Ochotniczej Straży Pożarnej to elegancji i niezwykle efektowny dodatek na oficjalne, służbowe gale ale też mniej uroczyste wyjścia.

Cena 25,00 zł

Krawat OSP Znak ZOSP RP

Krawat OSP Znak ZOSP RP w kolorze czarnym z logo Związku Ochotniczej Straży Pożarnej będzie  idealnym dodatkiem na mniej lub bardziej formalne spotkania.

Cena 26,73 zł

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 23,16 zł

Emblemat, naszywka naramienna LOGO OSP

Dzięki Emblematom, naszywkom naramiennym z LOGO OSP przymocowywanym za pomocą rzepu okażemy i wyeksponujemy swoją przynależność do Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 13,00 zł

Miejscownik OSP

Oferujemy Miejscowniki -  naszywki na strój strażacki dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Na naszywce umieszczona informacja o lokalizacji jednostki.

Cena 7,00 zł

Imiennik koszarowy + grupa krwi OSP

Oferujemy Imieninki koszarowe dla członków Ochotniczej  Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane na czarnym tle) z dodatkową informacją na temat grupy krwi.

Cena 9,00 zł

Imiennik koszarowy OSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Ochotniczej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi srebrną nicią danymi osobowymi.

Cena 8,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy OSP

Pokrowiec na mundur  wyjściowy z wyhaftowanym logiem Ochotniczej Straży Pożarnej skutecznie zabezpieczy mundur przed zabrudzeniami i wygnieceniami.

Cena 55,00 zł

Dodatki

Posiadanie własnego umundurowania jest przywilejem Ochotniczej Straży Pożarnej. Nie tylko odzież wierzchnia czy nakrycie głowy będą świadczyły o przynależności do OSP. Dodatki do mundurów stanowią ważny element wyróżniający Strażaków Ochotników podczas oficjalnych uroczystości. Nie ma mowy o dowolności! Krawat musi być obowiązkowo czarny o gładkiej fakturze tkaniny a na pagonach do koszuli muszą pojawić się wyhaftowane srebrną nicią ogniki. Nie możemy zapominać, że niektóre uroczystości takie jak m. in. święta państwowe czy uroczystości wręczania orderów lub odznaczeń wymagają obowiązkowego założenia do ubioru galowego danego dodatku np. sznura galowego. Wszystkie niezbędne dodatki znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Dodatki do mundurów

Poszukujecie Państwo krawatu, pagonów, sznurów czy spinki do krawatów? W tej kategorii zebraliśmy wszystkie niezbędne, wykonane z wysokiej jakości materiałów i zgodne z wzorcami dodatki do mundurów OSP. Nasze imienne identyfikatory wyjściowe pozwolą na elegancką identyfikację noszącego je Strażaka. Dla miłośników Straży Pożarnej nie tylko zrzeszonych w strukturach OSP udostępniamy pozłacane spinki do krawatów z logo OSP. Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dodatków do mundurów OSP dostępnych w naszym sklepie.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć