Filtry

Cena

Cena

  • 7,00 zł - 92,00 zł

Dodatki OSP

Aktywne filtry

Krawat czarny

Krawat czarny to niezbędny element ubioru galowego zarówno strażaka Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Krawat OSP Znak OSP

Prezentowany Krawat OSP Znak OSP w kolorze czarnym z naszytym logo to dodatek niezbędny dla każdego członka ale też miłośnika Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 34,00 zł

Krawat OSP Znak ZOSP RP

Krawat OSP Znak ZOSP RP w kolorze czarnym z logo Związku Ochotniczej Straży Pożarnej będzie  idealnym dodatkiem na mniej lub bardziej formalne spotkania.

Cena 34,00 zł

Spinka do krawata OSP

Spinka do krawata z logo Ochotniczej Straży Pożarnej to elegancji i niezwykle efektowny dodatek na oficjalne, służbowe gale ale też mniej uroczyste wyjścia.

Cena 31,00 zł

Sznur galowy

Uszyty z wysokiej jakości tworzyw sznur galowy dla OSP to dodatek do munduru, stanowiący ważny element wyróżniający Strażaków podczas oficjalnych uroczystości.

Cena 58,00 zł

Sznur do koszuli

Prezentowany sznur do koszuli w kolorze biało-niebieskim będzie niezwykle eleganckim dodatkiem do munduru letniego członka Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 26,00 zł

Pagony do koszuli OSP

Haftowane pagony dla Ochotniczych Straży Pożarnych, przypinane do koszuli. Pagony są usztywnione oraz posiadają dwie tasiemki przytrzymujące. Wysoka jakość.

 

Cena 22,00 zł

Emblemat, naszywka naramienna LOGO OSP

Dzięki Emblematom, naszywkom naramiennym z LOGO OSP przymocowywanym za pomocą rzepu okażemy i wyeksponujemy swoją przynależność do Ochotniczej Straży Pożarnej.

Cena 13,00 zł

Miejscownik OSP

Oferujemy Miejscowniki -  naszywki na strój strażacki dla członków Ochotniczej Straży Pożarnej. Na naszywce umieszczona informacja o lokalizacji jednostki.

Cena 7,00 zł

Imiennik koszarowy + grupa krwi OSP

Oferujemy Imieninki koszarowe dla członków Ochotniczej  Straży Pożarnej (imię i nazwisko wyhaftowane na czarnym tle) z dodatkową informacją na temat grupy krwi.

Cena 11,00 zł

Imiennik koszarowy OSP

Prezentujemy Imienniki koszarowe dla członków  Ochotniczej Straży Pożarnej. Imienniki w kolorze czarnym z wyhaftowanymi srebrną nicią danymi osobowymi.

Cena 10,00 zł

Pokrowiec na mundur wyjściowy OSP

Pokrowiec na mundur  wyjściowy z wyhaftowanym logiem Ochotniczej Straży Pożarnej skutecznie zabezpieczy mundur przed zabrudzeniami i wygnieceniami.

Cena 55,00 zł

Pas główny skórzany

Oferujemy Pasy główne (oficerskie) z klamrą w kolorze złotym – przeznaczone dla członków PSP oraz w kolorze srebrnym – dla OSP. Pasy wykonane z barwionej skóry.

Cena 92,00 zł

Naszywki OSP

Posiadanie własnego umundurowania jest przywilejem Ochotniczej Straży Pożarnej, dlatego w ofercie naszego sklepu nie mogło zabraknąć naszywek dla Ochotniczych Straży Pożarnych. Nie tylko odzież wierzchnia czy nakrycie głowy będą świadczyły o przynależności do OSP. Dodatki do mundurów stanowią ważny element wyróżniający strażaków ochotników podczas oficjalnych uroczystości. Nie ma mowy o dowolności! Naszywki dla OSP to niezbędne uposażenie każdego druha ochotnika. Wszystkie niezbędne dodatki znajdują się w ofercie naszego sklepu. Naszywki OSP są powodem do dumy wśród strażaków. Każda naszywka OSP to dla noszących ważna część munduru. Ponadto często naszywki OSP mogą mieć charakter kolekcjonerski. Każda naszywka OSP to możliwość wglądu do historii Ochotniczych Straży Pożarnych. Naszywka OSP ma bardzo ważny cel – identyfikować osobę ją noszącą jako członka społeczności Ochotniczych Straży Pożarnych.

Naszywki i dodatki dla jednostek ratowniczo-gaśniczych

Naszywki to niezbędne uposażenie munduru druhów Ochotniczych Straży Pożarnych. Dodatkowo w ofercie naszego sklepu posiadamy umundurowanie takie jak naszywki, krawaty, pagony, sznury, spinki, a także imienniki. Ponadto istotną informacją jest, że dostępne dodatki do umundurowania są zgodne ze wzorcami dla OSP. Nasze imienne identyfikatory wyjściowe pozwolą na identyfikację noszącego je Strażaka. Nie możemy zapominać, że niektóre uroczystości takie jak m.in. święta państwowe czy uroczystości wręczania orderów lub odznaczeń wymagają obowiązkowego założenia do ubioru galowego danego dodatku. W ofercie naszego sklepu posiadamy produkty wysokiej jakości! Ponadto naszywki są w większości modelów haftowane i profesjonalnie dopracowane – dzięki temu zapewniają wysoką prezencję i jakość wykonania.
Zachęcamy do zapoznania się z szerokim asortymentem dodatków do mundurów OSP dostępnych w naszym sklepie.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?