Lista produktów marki Dräger

Aktywne filtry

Dräger PSS® 4000 (manometr TX)

Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 (manometr TX) wyposażony w m.in. automat oddechowy,podświetlany manometr TX.

Aparat powietrzny PSS 4000 (m. analogowy)

Profesjonalny Aparat powietrzny Dräger PSS® 4000 posiada zintegrowane w stelażu węże doprowadzające powietrze i wąż manometru. Aparat z manometrem analogowym.

Cena 4 185,00 zł

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL2 (RAL9010)

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL2 (RAL9010) najbezpieczniejszy w swojej klasie. Model w kolorze białym ze zwykłym wizjerem, bez gogli ochronnych i odblasków.

Cena 2 021,00 zł

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL3 (RAL3000)

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL3 (RAL3000) nagrodzony prestiżowymi nagrodami co świadczy o jego jakości, funkcjonalności i bezpieczeństwie użytkowania.

Cena 2 021,00 zł

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL4 (RAL1026)

Hełm strażacki HPS 7000 STANDARD SL4 (RAL1026) – jasnożółty, ze zwykłym wizjerem i adapterem do maski. Konstrukcja hełmu umożliwia wszechstronne zastosowanie.

Cena 2 021,00 zł

Butla stalowa 6 L / 300 bar Dräger

Butla stalowa 6L/300 bar Dräger na sprzężone powietrze, do wykorzystania w aparatach powietrznych. Butle produkowane z wykorzystaniem najnowszych technologii.

Cena 1 585,00 zł

Butla kompozytowa żółta 6,8 L / 300 bar Dräger

Butla kompozytowa Dräger 6,8 L / 300 bar w kolorze żółtym do aparatów powietrznych, wyposażona w dodatkowy zawór zapobiegając niekontrolowanemu ujściu powietrza

Cena 3 746,00 zł

Maska Drager FPS 7000 P

Pełnotwarzowa maska Drager FPS 7000 P - bezpieczeństwo i komfort użytkowania

Cena 1 103,00 zł

Dräger X-am® 2500 Zestaw specjalny

Specjalistyczny detektor Dräger X-am® 2500 z czujnikami w formacie XXS do gazów CO, H2S, O2, SO2 i NO2. Zestaw specjalny z akcesoriami ładująco – zasilającymi.

Cena 4 299,00 zł

Dlaczego warto wybrać firmę Dräger?

Dräger jest międzynarodowym liderem w branżach technologii medycznych i bezpieczeństwa, dostarczającym od ponad 130 rozwiązania i usługi z zakresu bezpieczeństwa pracy. Zapewnia pracownikom bezpieczeństwo i ochronę, wsparcie i sprzęt ratujący życie w wielu niebezpiecznych sytuacjach. Produkty wykorzystywane są w szpitalach, Straży Pożarnej, służbach ratowniczych, agencjach rządowych, górnictwie czy przemyśle. Szeroka gama produktów obejmuje ochronę dróg oddechowych, sprzęt ochrony indywidualnej, przenośne i stacjonarne rozwiązania w zakresie detekcji gazów i wiele innych. Technologia firmy jest stosowana na całym świecie. Sprzęt spełnia najwyższe standardy i jest łatwy w użyciu.

Środki ochrony indywidualnej dla Straży Pożarnej

Praca w zawodzie wiąże się z wieloma zagrożeniami. W zależności od sytuacji zagrożenia mogą być bardzo różne co sprawia, że środki ochrony indywidualnej są absolutną koniecznością. Dräger skupia się na bezpieczeństwie – dlatego strażacy polegają na oferowanych środkach ochrony indywidualnej, bez względu na to, z jakimi zagrożeniami mają do czynienia. Aby ratować ludzkie życie, strażacy muszą również chronić siebie. Dlatego używany sprzęt musi być solidny, niezawodny i odporny na awarie nawet w trudnych warunkach. Środki ochrony indywidualnej wspierają pracę strażaków podczas akcji, zapewniają odpowiednią ochronę, spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa i indywidualne wymagania i są szybko gotowe do ponownego użycia.  W sklepie pożarniczym Strefa998.pl znajdziesz hełmy ochronne i niezależne aparaty oddechowe.

Hełmy ochronne

Dräger oferuje nowoczesne, niezawodne i komfortowe hełmy ochronne do działań ratowniczych oraz hełmy strażackie. Podczas akcji ratowniczych musimy być w stanie zawsze polegać na jakości i niezawodności używanych środków ochrony indywidualnej, dlatego hełmy Dräger posiadają najwyższy poziom techniczny, są przetestowane w rzeczywistych warunkach i zaprojektowane tak, aby były solidne i trwałe a jednocześnie niezwykle wygodne w użyciu. Dostępny w ofercie naszego sklepu uniwersalny hełm strażacki Dräger HPS® 7000 zapewnia optymalny poziom ochrony podczas każdej akcji. Hełm wyróżnia się nowoczesnym, sportowo-dynamicznym wyglądem i ergonomicznym kształtem, a jego komponenty sprawiają, że nadaje się on do wielu zastosowań.

Niezależne aparaty oddechowe

Dräger jest jednym z największych dostawców aparatów oddechowych. Strażacy są narażeni na działanie groźnych dla zdrowia stężeń substancji niebezpiecznych oraz na brak tlenu. Te zagrożenia mogą wpływać na płuca lub powodować choroby - a w skrajnych przypadkach mogą nawet prowadzić do śmierci. Niezależne aparaty oddechowe Dräger umożliwiają łatwe oddychanie - niezależnie od otaczającego powietrza. Aparaty dostarczają powietrze do oddychania z butli ze sprężonym powietrzem lub poprzez system pneumatyczny. Aparaty oddechowe Dräger są zaprojektowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów i zapewniają maksymalną ochronę przy jak najmniejszej wadze.

Produkty Dräger chronią - czujniki wielogazowe Dräger

Poza środkami ochrony indywidualnej oferujemy również inne produkty producenta, takie jak urządzenia do detekcji gazów i kamery termowizyjne. Zaawansowane detektory wielogazowe ułatwiają pracę, przy ich pomocy można jednocześnie zmierzyć do 7. niebezpiecznych substancji, takich jak gazy toksyczne i palne oraz opary i tlen. Przenośny detektor wielogazowy służy przede wszystkim do monitoringu osobistego ale można go również używać do monitorowania obszaru, badań przed wejściem do przestrzeni ograniczonych czy pomieszczeń zamkniętych oraz pomiarów bezpieczeństwa w szybach, kanałach lub zbiornikach. Nowa generacja detektorów gazu zapewnia niezawodne pomiary i maksymalne bezpieczeństwo w połączeniu z niskimi kosztami eksploatacji. Koniecznie sprawdź naszą ofertę mierników gazów tej marki.

Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?