WIOSENNE PROMOCJE  SPRAWDŹ

Lista produktów marki Paratech

Aktywne filtry

Toporek BIEL TOOL

Toporek BIEL TOOL z ostrym grotem jest niezwykle funkcjonalnym narzędziem przeznaczonym do m.in. cięcia metalu, zamykania zaworów gazowych, wyciągania gwoździ.

Cena 1 580,00 zł

Zestaw Rapid Entry

Zestaw najbardziej przydatnych narzędzi do wyłamywania zamków podczas akcji ratunkowych dla straży pożarnej

Cena 2 340,00 zł

Zestaw Set of Irons

Prezentowany Zestaw Set of Irons to wyposażony w m.in. końcówkę do  wyłamywania zamków Hooligan SPF i dostosowana do współpracy z Hooliganem siekiera TopCut.

Cena 3 202,00 zł

Paratech to certyfikowany wg ISO 9001 producent z siedzibą główną w Stanach Zjednoczonych oraz biurami w Europie i dystrybutorami na całym świecie. Fabryka, znajdująca się w Frankfort w stanie Illinois (około 30 mil na południowy zachód od Chicago), jest w pełni wyposażona w maszyny CNC i posiada szerokie możliwości formowania.

Paratech - producent hooligan i zestawów interwencyjnych

Wszystkie produkty Paratech są projektowane przez inżynierów firmy, a procesy obejmujące frezowanie, toczenie, formowanie gumy i montaż są wykonywane w fabryce w Frankfort. Dumni jesteśmy z faktu, że naszym celem jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, jakie możemy zaprojektować i wyprodukować.

Paratech produkuje coraz większą liczbę produktów dla służb ratowniczych, przemysłu i organów ścigania. Naszą specjalnością są narzędzia do ratownictwa technicznego, ale nasza wiedza nie kończy się na tym. Produkty Paratech mają szerokie zastosowanie, które obejmuje między innymi kontrolę uszkodzeń na pokładach statków, rurociągi, górnictwo, kolej, kopalnie, utrzymanie pojazdów i odzyskiwanie - aby wymienić tylko niektóre. Niezależnie od tego, czy przeglądasz ofertę, czy planujesz następny zakup, mamy nadzieję, że uznasz tę stronę za interesującą i pouczającą. Jeśli z jakiegoś powodu Twoje potrzeby nie zostaną zaspokojone, prosimy o informację.

Lista produktów według marki Paratech

  1. Narzędzia do ratownictwa technicznego
  2. Narzędzia do ratownictwa drogowego
  3. Narzędzia do ratownictwa wodnego
  4. Narzędzia do ratownictwa wysokościowego
  5. Narzędzia do ratownictwa chemicznego
  6. Narzędzia do ratownictwa górniczego i przemysłowego
  7. Narzędzia do kontroli uszkodzeń na statkach
  8. Narzędzia do utrzymania pojazdów i odzyskiwania
  9. Sprzęt dla służb ratowniczych i organów ścigania
Czy chcesz usunąć ten produkt z koszyka?